האם ב-2023 ניתן למצוא אולם אירועים מיוחד?
אולם אירועים מיוחד - לארה אירועים

תנו לנו לנחש: לתחושתכם, כבר ראיתם הכל, חוויתם הכל וטעמתם הכל. כעת, כשאתם מחזיקים בסטטוס המארחים – חתן וכלה, יתכן שאתם תוהים לעצמכם: "האם יש בכלל כזה דבר אולם אירועים מיוחד?".

לשאלה הזו יש שתי תשובות: האחת היא שנוכחותם מספיקה בכדי להבטיח אירוע מיוחד ובלתי נשכח.

והשנייה? אולם האירועים Lara הוא ההוכחה כי ישנם אולמות לחתונה ואירועים מיוחדים ומרגשים!

יום מיוחד – אולם אירועים מיוחד

במהלך חייכם תעצרו בתחנות קטנות – מרגשות, משמחות ומיוחדות! עם זאת, יום אחד בחייכם (ועוד לפני שהוא בכלל נחגג!), יזכה במעמד הנחשק: היום המיוחד בחייכם – יום החתונה.

ביום הזה, הציפייה שלכם היא שחתונתכם תתעלה על חלומותיכם! עם אולם אירועים מיוחד? זהו חלום שתוכלו להגשים (ואפילו די בקלות).

אז מה מגדיר את אולם האירועים כ"מיוחד"? 

 • עיצוב האולם – שירותי עיצוב אולם לחתונה חשובים, זה נכון. עם זאת, אנחנו ב"לארה"- אולם אירועים מיוחד, מאמינים כי העיצוב הבסיסי חייב לעמוד בסטנדרט גבוה ההולם את אירועי 2023.
  לא נאריך במילים, רק נמליץ לכם להציץ כאן באתר שלנו בשפע התמונות, זאת בכדי שתוכלו לראות ו"להרגיש" איך אנחנו נראים. אמרתם עיצוב מיוחד/ אולם אירועים מיוחד? אמרתם Lara!
 • ניחוח אורבני, חווית "קלאבינג" – אז מה מבדל את "לארה" מיתר אולמות לחתונה ואירועים? אנחנו שואפים להעניק לזוגות ולאורחים באירוע חוויה תוססת, דינמית וצעירה בטעם אורבני מובהק! מסיבה זו, בחרנו להשקיע רבות בשזירת אלמנטים ייחודיים והתקנת מערכות שיתרמו ל-VIBE שרצינו שיפעם במקום: החל מהעיצוב בסגנון האנגר, דרך מערכות תאורה מתקדמות ועד מסכי הלד HD.
 • האוכל באירוע – בכדי שהאירוע יוכתר כמיוחד, האוכל בו חייב להיות מיוחד. ב"לארה"- אולם אירועים מיוחד אנחנו מודעים לכך שהאוכל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לזוגות (אם לא החשוב ביותר).
  מוכנים ללקק את האצבעות? על המטבח שלנו מפקד שף זאב תמרוב, וביחד עם הצוות המקצועי הופכים כל חתונה למיוחדת, עשירה וטעימה (!).
 • הקונספט של האירוע – להסתפק באולם אירועים מיוחד? זו בהחלט אפשרות (וכלל לא פשרה!). עם זאת, תוכלו להעשיר את ייחודו של האירוע עם חגיגתו בקונספט מסוים. חתונות הנחגגות על בסיס נושא, בהכרח מיוחדות ומקוריות יותר.
  הקונספט יכול להיות כל דבר שבעולם: מקונספט אופניים ועד קונספט ניו יורק. אתם חולמים, אנחנו מגשימים!
 • בריכה – מתי בפעם האחרונה חגגתם באירוע שבסיומו קפצתם לבריכה? אם אתם מתקשים להיזכר, זה מאחר שככל הנראה לא התארחתם באירוע שכזה. את הבריכה שלנו תוכלו להשמיש רק בשלב האפטר פארטי, אך עוד הרבה קודם בשלב החופה. אז איך נשמעת ומרגישה לכם חופה על המים? לנו, היא נשמעת מיוחדת! 

 

כעת, כשאתם יודעים שבשנת 2023 יש כזה דבר אולם חתונה מיוחד, כל שנותר לכם הוא להגיע ולהתרשם ממנו! אנחנו ב-Lara נשמח להכיר אתכם, ולתכנן יחד את אירוע חלומותיכם. התקשרו כעת – 053-425-4918!

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן