האם ב-2022 ניתן למצוא אולם אירועים מיוחד?
אולם אירועים מיוחד

תנו לנו לנחש: לתחושתכם, כבר ראיתם הכל, חוויתם הכל וטעמתם הכל. כעת, כשאתם מחזיקים בסטטוס המארחים – חתן וכלה, יתכן שאתם תוהים לעצמכם: "האם יש בכלל כזה דבר אולם אירועים מיוחד?". לשאלה הזו יש שתי תשובות: האחת היא שנוכחותם מספיקה בכדי להבטיח אירוע מיוחד ובלתי נשכח. והשנייה? אולם האירועים Lara הוא ההוכחה כי ישנם אולמות אירועים מיוחדים ומרגשים!

יום מיוחד – אולם אירועים מיוחד

במהלך חייכם תעצרו בתחנות קטנות – מרגשות, משמחות ומיוחדות! עם זאת, יום אחד בחייכם (ועוד לפני שהוא בכלל נחגג!), יזכה במעמד הנחשק: היום המיוחד בחייכם – יום החתונה. ביום הזה, הציפייה שלכם היא שחתונתכם תתעלה על חלומותיכם! עם אולם אירועים מיוחד? זהו חלום שתוכלו להגשים (ואפילו די בקלות). אז מה מגדיר את אולם האירועים כ"מיוחד"? 

  • עיצוב האולם – שירותי עיצוב בחתונה חשובים, זה נכון. עם זאת, אנחנו ב"לארה" מאמינים כי העיצוב הבסיסי חייב לעמוד בסטנדרט גבוה ההולם את אירועי 2022. לא נאריך במילים, רק נמליץ לכם להציץ כאן באתר שלנו בשפע התמונות, זאת בכדי שתוכלו לראות ו"להרגיש" איך אנחנו נראים. אמרתם עיצוב מיוחד? אמרתם Lara!
  • ניחוח אורבני, חווית "קלאבינג" – אז מה מבדל את "לארה" מיתר אולמות האירועים? אנחנו שואפים להעניק לזוגות ולאורחים באירוע חוויה תוססת, דינמית וצעירה בטעם אורבני מובהק! מסיבה זו, בחרנו להשקיע רבות בשזירת אלמנטים ייחודיים והתקנת מערכות שיתרמו ל-VIBE שרצינו שיפעם במקום: החל מהעיצוב בסגנון האנגר, דרך מערכות תאורה מתקדמות ועד מסכי הלד HD.
  • האוכל באירוע – בכדי שהאירוע יוכתר כמיוחד, האוכל בו חייב להיות מיוחד. ב"לארה" אנחנו מודעים לכך שהאוכל הוא אחד הדברים החשובים ביותר לזוגות (אם לא החשוב ביותר). מוכנים ללקק את האצבעות? על המטבח שלנו מפקד שף זאב תמרוב, וביחד עם הצוות המקצועי הופכים כל חתונה למיוחדת, עשירה וטעימה (!).
  • הקונספט של האירוע – להסתפק באולם אירועים מיוחד? זו בהחלט אפשרות (וכלל לא פשרה!). עם זאת, תוכלו להעשיר את ייחודו של האירוע עם חגיגתו בקונספט מסוים. חתונות הנחגגות על בסיס נושא, בהכרח מיוחדות ומקוריות יותר. הקונספט יכול להיות כל דבר שבעולם: מקונספט אופניים ועד קונספט ניו יורק. אתם חולמים, אנחנו מגשימים!
  • בריכה – מתי בפעם האחרונה חגגתם באירוע שבסיומו קפצתם לבריכה? אם אתם מתקשים להיזכר, זה מאחר שככל הנראה לא התארחתם באירוע שכזה. את הבריכה שלנו תוכלו להשמיש רק בשלב האפטר פארטי, אך עוד הרבה קודם בשלב החופה. אז איך נשמעת ומרגישה לכם חופה על המים? לנו, היא נשמעת מיוחדת! 

 

כעת, כשאתם יודעים שבשנת 2022 יש כזה דבר אולם אירועים מיוחד, כל שנותר לכם הוא להגיע ולהתרשם ממנו! אנחנו ב-Lara נשמח להכיר אתכם, ולתכנן יחד את אירוע חלומותיכם. התקשרו כעת – 053-425-4918

טיפים
נוספים

שליחת הודעה
1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים