אולם לחתונה עם בריכה? יש כזה דבר!
אולם אירועים עם בריכה

מחפשים אולמות לחתונה עם בריכה? אילו אסוציאציות עולות לראשכם כשאתם חושבים על "בריכה"? מה שלנו עולה מיד לראש הוא אולם האירועים Lara! אנחנו יודעים, בריכה הנמצאת במרכזו של אולם לחתונה אינה דבר שגרתי, אך מטרתנו מעולם לא הייתה להיות דומים לכל השאר.

אתם, הזוגות המאורסים שרוצים לחגוג קצת אחרת – גבוה יותר, מקורי יותר ומרשים יותר, מוזמנים "לקפוץ לראש" לחוויית אירוע מופתית ובלתי נשכחת – לכם ולאורחים שלכם!

אמרתם חתונה מרעננת? אמרתם אולם לחתונה עם בריכה!

אולם לחתונה עם בריכה Lara, בו הבריכה יוצרת אפקט חזותי מרהיב שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו!

הבריכה כמוקד משיכה עיקרי יוצרת התלהבות רבה, מעלה את סף ההתרגשות ואפילו מעשירה את אלבום החתונה.

נוכחותה מייחדת את נראות המתחם שלנו, ומדגישה את הטון הצעיר והמסיבתי שהיה חשוב לנו כל כך ליצור עבורכם ב"לארה" – אולם אירועים מיוחד במינו. 

אז איך תוכלו ליהנות מהבריכה שלנו? יש לנו כמה רעיונות:

  • צילומי זוגיות – לאחר המפגש המרגש שלכם, תגיעו אל "לארה" לארגונים אחרונים רגע לפני שהאורחים מגיעים. בין היתר, תצטלמו עם בני המשפחה והחברים הקרובים. ולאן אנחנו חותרים? הבריכה שלנו ראויה להיות תפאורת אלבום הזוגיות-משפחה שלכם! 
  • קבלת פנים מרהיבה – בשלב קבלת הפנים האורחים פוגשים בכם ובמתחם שבחרתם להתחתן בו – לראשונה! במילים אחרות? בדקות הראשונות, האורחים מגבשים את הרושם על אולם לחתונה. הבריכה שלנו לא צריכה להתאמץ מדי בכדי להרשים, אלא שעצם נוכחותה במרכזו של המתחם יוצרת נראות יוקרתית והרושם, בהתאם. הבריכה כתכשיט המתחם שלנו? אפשר לתארה גם כך.
  • חופה על המים – החלק המרכזי והמרגש ביותר באירוע החתונה? החופה כמובן. אלו שרוצים להפוך אותה מרגשת, מרשימה ומקורית יותר, מוזמנים לערוך חופה על המים! אולם לחתונה עם בריכה כמו "לארה", מתאים את עצמו לרצונותיכם וחלומותיכם ביום המאושר והחד פעמי שלכם. 
  • After party – כמיטב המסורת, אירועי החתונה נחתמים בשלב ה"אפטר פארטי". בשלב הזה באירוע, נשארים אתכם על רחבת הריקודים החברים הטובים והקרובים ביותר. אז להישאר איתם על הרחבה זו בהחלט אפשרות, אך לקפוץ איתם לבריכה? אפשרות מדליקה ומרעננת יותר! אנחנו לא יכולים לחשוב על סיומת משחררת, שמחה ומהנה יותר לאירוע של חייכם…

 

כשהאהבה שלכם פוגשת את האולם שלנו

מבלי שאנחנו מכירים אתכם, אנו משוכנעים כי השידוך בינינו יוליד אירוע בלתי נשכח! ב – Lara אולם אירועים לחתונה, אנו מאושרים להגשים חלומות אהבה לזוגות מאורסים, ולא יכולים לחכות לפגוש גם אתכם.

המתחם שלנו מאופיין ב-VIBE צעיר, עיצוב טרנדי-עדכני, מערכות מובילות של תאורה וסאונד ומטבח שף כשר בניצוחו של שף זאב תמרוב. 

אנחנו לא יודעים מה אתכם, אך כשמדובר באולמות לחתונה עם בריכה – אותנו כבר מדגדגת ההתרגשות. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לפגישה אישית – אינטימית ונעימה, במהלכה נכיר אתכם ונכיר לכם את LARA אולם אירועים – אולם לחתונה עם בריכה. למידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לשמוע מכם – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן