טקס חופה על המים (אך לא כמו שאתם חושבים…)
טקס חופה על המים

כל הזוגות המאורסים מצהירים כי "חתונה היא אירוע של פעם בחיים". עם זאת, לא כולם חוגגים את חתונתם לבסוף ב"טעם", אווירה ומקום של פעם בחיים. ואיך אתם מתכננים לחגוג את אהבתכם?

מאחר שהגעתם לכאן ומעניין אתכם חופה מעל המים, אין לנו ספק כי משאלתכם היא אירוע שימלא אתכם באושר, ישמח את האורחים ויציף אתכם במחמאות. לבקש את כל אלו כשבוחרים ב-LARA, זה לא יותר מדי! 

"אירוע של פעם בחיים" מעוצב על ידי המון דברים, אך בעיקר על ידי רגע השיא שאתם מצפים לו בהתרגשות: החופה!

אז מה דעתכם לערוך את הטקס המרגש על המים ותחת כיפת השמיים? אהבה של פעם בחיים, ראויה לטקס חופה על המים שתזכרו כל החיים…

הפתעה: חופה על המים היא לא בהכרח חופה על הים!

אנחנו כמעט בטוחים שציפיתם למידע אודות חופות הנערכות מול או על הים. ואנחנו ב-LARA? פשוט אוהבים להפתיע! החופה שלנו אמנם נערכת על המים, אך על מי בריכה.

במרכז הגן השופע ירוק וצבע, ממוקמת בריכת פסיפס שמולה או עליה תוכלו להתקדש בברית הנישואין, תחת חופה על המים.

על קסם האהבה המופץ לכל עבר בגן שלנו נוכל לספר לכם רבות, אך עד שלא תראו ותחוו אותו בעצמכם, פשוט לא תבינו.

ובכל זאת, אנו מבקשים לשתף אתכם ב-3 יתרונות משמעותיים שיש לחופת "מי בריכה":

  • חול באצבעות הרגליים? לא במקרה הזה – הים התיכון מרהיב ומרגש ללא ספק, אך החופה בים ש"על הנייר" היא לא החופה שבפועל. ועל מה אנחנו מדברים? כשמתחתנים ליד/על הים, צריך לקחת בחשבון את הרוחות (והרי אי אפשר לשלוט בתדירות הופעתן ובעוצמתן), וכך גם את החול המציק שלא סימפטי לאורחים ובטח שלא לזוג הנרגש. עם חופה על המים של LARA אתם יכולים להיות שקטים כי הדבר היחיד ש"יפתיע" אתכם הוא התרגשותכם האדירה.
  • הפתעה מרגשת לאורחים – חופות בים? יש בשפע. וחופות על המים בגני אירועים? הן יותר נדירות. כמארחים באירוע, הרי שמשאלתכם היא לרגש ולהפתיע ככל הניתן את האורחים. ואכן, חופת טורקיז המתקיימת על בריכה קסומה ומרהיבה ביופייה, תתרום בהכרח להתפעמות האורחים. ואם כבר הפתעה, אל תשכחו להכריז על after party אחרי חופה מעל המים ישר לבריכה! 
  • החופה וחלל האירוח – סמוכים – ודבר חשוב נוסף שראוי לקחת בחשבון: חופות בים אמנם מרגשות ופוטוגניות, אך לרוב הן מערימות קשיים על האורחים, שכן חוף הים ומתחם האירוח נמצאים במרחק הליכה זה מזה. כך, יוצא מצב שעל האורחים לעשות "טיילת" מקבלת הפנים לחופה ומהחופה בחזרה. אצלנו ב-LARA הבריכה וחלל האירוח המרכזי צמודים זה לזה, וזהו יתרון נוסף שיש לטקס חופה על המים אצלנו.

 

>> מחפשים אולם לחתונה עם בריכה?

אתם יכולים לחלום על חופה על המים, אך אתם גם יכולים לערוך אותה אצלנו! אנחנו מזמינים אתכם לפגישה איתנו ב-LARA אולם אירועים המושלם לחופה על המים, במהלכה נרקום את חלומותיכם ונפעל יחד להגשימם. לפרטים נוספים, התקשרו – 053-425-4918

 

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן