אולם או גן אירועים לחתונה – מה ההבדל ביניהם ואיך בוחרים?
אולם או גן אירועים לחתונה – מה ההבדל ביניהם ואיך בוחרים?

אנחנו מנחשים כי חיוך האושר הענק מהאירוסים עוד מרוח על פניכם. מניסיוננו ולשמחתכם, הוא לא צפוי לרדת בקרוב (וטוב שכך!), שכן צפוי לכם מסע ארגון חתונה מרגש.

כמו זוגות שעשו זאת כבר לפניכם, גם אתם רוצים תחילה לסגור מקום ראוי להתחתן. כידוע, פתוחות בפניכם כמה אופציות: אולם אירועים, גן אירועים לחתונה או אולם +גן.

מאחר שלרוב אתם אורחים בחתונות ולא מארחים חתונה, יתכן שאתם תוהים לעצמכם מהם ההבדלים המהותיים ביניהם, ובעיקר: איך בוחרים מתחם מתאים להתחתן בו? לנו יש את כל התשובות עבורכם!

לזוגות החורפיים שבחבורה: אולם האירועים הסגור

החורף הישראלי ברובו לא ממש סוער וגשום, אך בעת שמתכננים חתונה חורפית מומלץ בחום (!) לבחור במתחם סגור.

מובן כי האולמות מותאמים גם לאירועים בקיץ, אך לרוב הבחירה בהם נובעת בעקבות תאריך האירוע (כאמור, חודשי החורף) ולא מהעדפה ספציפית של הזוג (הרי מי לא רוצה לחגוג לפחות חלק מהאירוע בגן?).

החיסרון העיקרי בחגיגת חתונה באולם בלבד הוא העובדה כי כל האירוע, על כל שלביו, נחגג באותו החלל.

גני אירועים לחתונה – לחתונה בקיץ 

כשם שישנם אולמות סגורים, כך גם ישנם גנים פתוחים הממוקמים בלב שמורות טבע.

שימו לב כי אנחנו מדברים על מתחם חיצוני שכולו גן – כזה שאינו כולל חלק פנימי. מכאן, שכל האירוע – מקבלת הפנים ועד רחבת הריקודים, ייחגג באזור אחד בלבד תחת כיפת השמיים.

למרות שהגנים עטופים פריחה, ירוק וטבע, הרי שכמעט תמיד תידרש השקעה גבוהה מאד בעיצובם ואבזורם כחלל אירוח ראוי. בנוסף, הגישה אליהם לא תמיד פשוטה ועלולה להיות מאתגרת עבור חלק מהאורחים.

אם אתם מחפשים גן אירועים עם בריכה – במיוחד לימי הקיץ החמים – תוכלו למצוא את זה אצלנו!

השידוך המושלם: אולם וגן אירועים לחתונה בחלל אירוח אחד

אנחנו מאמינים כי גן אירועים לחתונה יכול וצריך (!) להיות משולב עם חלל פנימי-סגור, וזו הסיבה שאנחנו ב-LARA מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות!

נסו להיזכר בחתונות האחרונות בהן התארחתם לאחרונה. אנחנו כמעט בטוחים שמרביתן נחגגו במתחמי אירועים המשלבים אזור חיצוני ואזור פנימי. כלומר, גן ואולם ביחד.

אין זה מפתיע כמובן, שכן מדובר על פתרון אירוח שנותן מענה איכותי ומייצר את החוויה המאוזנת והטובה ביותר – לזוג הנרגש ולאורחים שלו.

מהם היתרונות של גני אירועים לחתונה המשולבים עם חלל פנימי?

  • ניתן לחלק את האירוע לשני אזורים בהתאם להעדפה שלכם. לדוגמא: קבלת פנים וחופה בחוץ, ארוחה ומסיבה – בפנים
  • האפשרות הזו מאפשרת לכם ליהנות גם מהטבעי (גן) וגם מהמודרני (אולם). הגיוון הזה נכון לאירוע ויוצר בהכרח רושם טוב יותר על האורחים
  • פתרון שמתאים לכל עונות השנה, כאשר ניתן תמיד לבצע שינויים ברגע האחרון במידה שישנם אילוצי מזג אוויר


מחפשים בנרות גני אירועים לחתונה שלכם? עצמו עיניים ודמיינו לעצמכם את חתונת חלומותיכם! כעת, פקחו אותן ותאמו איתנו ב-Lara – גן אירועים בצומת כנות לחתונה, פגישה. נשמח להכירכם ולתכנן יחד אתכם את אירוע האהבה שלכם. לפרטים נוספים, התקשרו אלינו כעת – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן