פגישה עסקית? OUT! מסיבת חברה? IN! על אירועים לחברות
אירועים לחברות

מיותר לציין כי אין שני לרושם ראשוני. ומה ממש לא מיותר לציין? שעם חגיגת אירועים לחברות ב-Lara, בהכרח תשאירו רושם טוב על קהל האורחים שלכם! אירוע עסקי יכול להיות השקה של שירות בינלאומי חדש, אירוע גיוס משקיעים וגם אירוע שכל מהותו להודות לעובדים על השקעתם. למרות שהאירועים העסקיים נבדלים זה מזה במטרתם, גודלם ובקהל האורחים בהם, ניתן לחגוג את כולם במתחם האירועים שלנו בצומת כנות. 

אנחנו ב"לארה"  אולם אירועים בצומת כנות מחזיקים בתעודת כשרות וברישיון עסק, ומתגאים בעשייה של מעל ל-30 שנים! בין היתר, חגגנו אירועים לחברות "אינטל", "מזרחי טפחות", "יוחננוף" ועוד. האירוע העסקי הבא? האירוע שלכם!

הפקת אירועים לחברות שונה מהפקת אירוע לקהל פרטי?

כל אירוע – פרטי או עסקי, מתחיל באפיון שתכליתו לאפשר לנו להציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר – אפיון אירועים לחברות נוגע בכל הקשור לאירוע, החל מיום ועונת האירוע ועד התפריט וסגנון ההגשה המדויקים. בפגישת ההיכרות המשותפת שלנו, נפנה אליכם בין היתר את השאלות הבאות:

  • מה אתם חוגגים? לדוגמא: כניסה לשוק האמריקאי, רכישה של חברה, קבלת פטנט על מוצר שלכם, גיבוש לעובדים, הישגים מרשימים ברבעון וכן הלאה
  • את מי אתם צפויים להזמין לאירוע? לדוגמא: משקיעים, לקוחות, עובדים
  • באיזה קונספט תרצו לחגוג? ניתן ואף רצוי לחגוג על בסיס קונספט, בעיקר כשמטרת האירוע היא גיבוש
  • מתי תרצו לחגוג? האם אתם נוטים לאירוע חברה אלגנטי בשעות הערב, או למסיבת צוהריים מדליקה ביום שישי? 


מתחם האירועים שלנו מחולק ל-2 אזורי אירוח: הגן שבו נהוג לקיים קבלות פנים חגיגיות בסגנון קוקטייל, והאולם הפנימי המתאים להרצאות/נאומים, ארוחה מפנקת וכמובן – מסיבה על רחבת הריקודים. 

אירוע גיבוש לעובדים באולם אירועים באווירת "קלאבינג"!

גם מנכ"לי החברות הגדולות מודים כי האירוע החשוב ביותר בשנה הוא אירוע החברה. בשנים האחרונות, שמו של האירוע הזה שונה ל"אירוע עובדים", זאת מאחר שהצלחתה של כל חברה נשענת על הצוות המסור והמקצועי דבר שמחייב להחזיר להם עם אולם אירועים לחברות ברמה הגבוהה ביותר! אז למה שתחגגו את האירוע השנתי לעובדים שלכם באולם אירועים מיוחד ולא במקום אחר?

  • אנחנו ב-Lara מספקים מענה איכותי ומלא (!) שסוגר לכם את כל הפינות: מקום לאירוע + שירות מקצועי + אוכל מצוין 
  • חגיגת אירוע העובדים/חברה/גיבוש באולם יוקרתי, מעניק לעובדים את התחושה כי השקיעו בהם! עובד שמרגיש שהשקיעו בו, ירצה באופן טבעי להשקיע בחזרה ולהמשיך לתת את ה-100% שלו 
  • אירועים לחברות הנחגגים באולם אירועים פשוט מפנקים וחגיגיים יותר! 


אולם אירועים לחברות – זה לא הכל: בשגרת העבודה יתכן שישנו דיסטנס בריא בין המנהלים הבכירים ליתר העובדים. עם זאת, באירוע שכל מהותו היא חגיגת החברה והעובדים, חובתכם לשבור אותו מעט. ולאן אנחנו חותרים? בלב ליבו של הגן שלנו ממוקמת בריכה שחייה העומדת לרשותכם ושימושכם בכל שלב באירוע! רחצה משותפת עם העובדים? חובה! 

אנו מזמינים אתכם להיפגש ולהכיר אותנו! לפרטים נוספים ותיאום פגישה, התקשרו כעת –053-425-4918

>> קראו עוד על הפקת אירועים עסקיים

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן