איך לבחור אולם לחתונה בחורף 2023?
אירועים קטנים בראשון לציון

חתונה חורפית ישראלית מזמן הפכה מועדפת על זוגות רבים, המבינים את היתרונות בה.

יתרון בולט הוא מחיר המנה האטרקטיבי בחורף, שיוזיל לכם את הוצאות החתונה. מעבר להקלה בכיס, כבר ידוע לכל שהחורף הישראלי לא כזה סוער, גשום ו"חורפי", לכן אם תבחרו להתחתן בחורף, רבים הם הסיכויים שתזכו להנות מיום שטוף שמש חמימה מינוס הלחות, החום הכבד והזיעה שמביא איתו הקיץ.

פלוס נוסף, האורחים אינם שבעים מריבוי אירועים כמו בחודשי הקיץ, או בדיוק נסעו לחו"ל לחופשת הקיץ השנתית, מה שמבטיח אחוז גבוה של אישורי הגעה לחתונה שלכם.

יש משהו קסום ורומנטי בחתונת חורף ואם יתמזל מזלכם ותיפלו על יום גשום, תרוויחו אווירה אפילו יותר קסומה ומיוחדת.
לשם כך, אנו מביאים לכם את הטיפים הבאים, שיעזור לכם לבחור נכון אולם לחתונה בחורף 2023.

טיפים לבחירת אולם לחתונה בחורף 2023?

מיקום האולם

במיוחד בחורף כדאי לבחור באולם הממוקם באזור מרכזי ובעל גישה נוחה למגיעים מרחוק, כך שגם במזג אוויר גשום וסוער האורחים שלכם יוכלו להגיע בקלות מבלי שיאלצו לנווט בדרכים בוציות בפרדס או בדרך צדדית חשוכה. 

גן אירועים או אולם? מי אמר שצריך לבחור?

מה תעדיפו? גן אירועים עם פינות ירוקות או אולם סגור ומעוצב?
כבר סיכמנו שמזג האוויר בחורף הישראלי מאפשר לערוך חתונה בגן אירועים. יחד עם זאת קר ועדיין יש אפשרות לממטרים פזורים דווקא ביום חתונתכם, אז עדיף אולם…?

לשמחתכם אתם לא צריכים לבחור, כי כיום יש אולמות המציעים את החוויה של חופה וקבלת פנים בגן פורח וירוק לצד תפריט חורפי חם ומסיבה תוססת באולם.

בדקו האם יש אזור מקורה ראוי לקבלת הפנים והחופה, שיהיה מרווח ונוח לכל האורחים שהגיעו לשמח אותכם ולא פתרון מאולתר. כן, בדקו שהאולם מתאים להכיל את כמות המוזמנים שלכם, במקרה ותאלצו להעביר את השמחה לאולם, שיכיל את החופה וקבלת הפנים בנוסף לשולחנות ורחבת הריקודים ללא עומס וצפיפות.

חתונה לוהטת בחורף 2023 

למרות שהחורף הישראלי לא כזה קשוח, נדרשת חשיבה על פתרונות חימום הולמים, הרי לא תרצו אורחים רועדים מקור וקצרי סבלנות שהחופה כבר תגמר כדיי לברוח לחימום.

בדקו שאולם האירועים שבחרתם מספק אמצעי חימום הולמים כגון: מזגנים מווסתים ואוורור באולם ופטריות חימום בגן ובאזורים מקורים שאינם סגורים, כדיי שלאורחים שלכם וגם לכם יהיה נעים וחם עוד לפני שאתם מחממים את הרחבה.

אם תמיד חלמתם על חופה בגן, חתונה בחורף 2023 לא צריכה להגביל אתכם מלממש את החלום שלכם. בלארה אירועים תוכלו לשלב בין השניים!

אנו מציעים לכם פתרונות מחממים לחתונת חורף בגן היפיפה שלנו, תוכלו לערוך קבלת פנים וחופה מרגשת מעל הבריכה בגן ואם יפתיע גשם, אולם מרווח ומעוצב בסגנון אורבני עומד לשירותכם. בואו להתרשם, התקשרו לטלפון שמספרו 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן