אחרי החגים שמח: חגיגת חתונה באווירת סתיו רומנטית

מכירים את זה שאחרי תקופת החגים נוצרת לה מעין תחושת ריקנות? לקבל ולהכיל אותה זו אמנם אפשרות, אך לנו ב-LARA יש רעיון מופלא איך תוכלו למלא את ליבכם: חגיגת חתונה בתקופה שלאחר החגים! מזג האוויר הנעים, ניחוח ומראה הסתיו והאפשרות לחגוג במחיר אטרקטיבי – כל אלו ועוד הופכים את תקופת אחרי החגים מושלמת לחגיגת אהבתכם. 

מדוע כדאי לחגוג חתונה מיד אחרי החגים?

אם תשאלו אותנו, כל יום, תקופה ועונה בשנה מתאימים ומושלמים לחגיגת אהבה. ובכל זאת, אנחנו מנחשים שאתם, כמו עוד המון זוגות אחרים, מרגישים צורך להכתיר תקופה ספציפית בשנה כמושלמת ביותר להתחתן בה. תקופת "אחרי החגים" הנפתחת רשמית לאחר חג הסוכות, ללא ספק מושלמת וראויה לחגיגת אהבתכם:

  • מזג אוויר מעולה – תקופת החגים מסתיימת לה לרוב באמצע חודש אוקטובר. הבריזות הנעימות, החמימות המאוזנת, עלי השלכת ואחוזי הלחות הנמוכים – כל אלו הופכים את התקופה של אחרי החגים מושלמת לחגיגת חתונה, בעיקר אם משאלתכם לחגוג בגן פתוח תחת כיפת השמיים. 
  • האורחים נשארים בארץ – אנחנו כמובן לא יכולים להתחייב על זה (וגם אתם לא), אך אתם מבינים לאן אנחנו חותרים: בתקופת החגים המון אנשים נוסעים לחו"ל, כאשר גם ישנם אלו שחוגגים את כל חגי תשרי מחוץ לישראל. כלומר, עם חגיגת האירוע בין החגים, צריך לקחת בחשבון כי יתכן שחלק מהמוזמנים לא יאשרו הגעה. אחרי החגים לעומת זאת ישנה אווירה כללית של חזרה לשגרה, אנשים נשארים בארץ ואחוז מאשרי ההגעה, גבוה.  
  • מחיר מנה אטרקטיבי – כידוע, מחיר המנה המוצע לזוגות נקבע בהתאם לעונה בה הם רוצים להתחתן. התקופה שאחרי החגים היא מעין תקופת ביניים – אחרי הקיץ ולפני החורף, כך שלעתים תוכלו להשיג מחר מנה סופר אטרקטיבי, ועדיין ליהנות ממזג אוויר מצוין ומהאפשרות לחגוג תחת כיפת השמיים.
  • דילים טובים מספקים – הספקים השונים עסוקים מאד בקיץ, וקצת פחות עסוקים ביתר ימות השנה. ומה זה אומר? שבתקופה שאחרי החגים, בסוף חודש ספטמבר-אמצע אוקטובר, תוכלו למצוא (עם קצת מאמץ וסבלנות) ספקים מצוינים שמציעים דילים סופר-משתלמים. 
  • רומנטיקה של סתיו – עלי שלכת זהובים עושים לכם את זה? אתם ידועים בחיבתכם לעונת הסתיו? אנחנו יכולים להבין אתכם. לעונת הסתיו יש קסם מיוחד שלא צריך להסביר במילים, שכן הוא פשוט נוכח באוויר וניתן להרגיש אותו. הצבעים, האווירה והקסם הרומנטיים המאפיינים את הסתיו, יוכלו לעטוף אתכם ואת אירוע אהבתכם. 


תקופת החגים מרגשת, אך היא תוכל להיות מרגשת הרבה יותר עם הידיעה כי אחריה תחגגו את אירוע חייכם: חתונתכם! אנחנו ב-LARA נשמח להכיר אתכם, לעשות לכם סיור בגן האירועים שלנו ולתכנן אתכם בשיתוף פעולה מלא את החג החשוב ביותר – חג אהבתכם. לתיאום פגישת היכרות,
התקשרו כעת – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן