איך להתאים גן אירועים לחתונות בחורף?
אולם אירועים מיוחד - לארה אירועים

קיבלתם החלטה זוגית להתחתן בעונת החורף? ברכות "חמות"! הדבר הבא שעושים אחרי שבוחרים עונה, הוא לחפש אולם ולסגור תאריך. רגע, עצרו: מי אמר שאתם חייבים להתחתן באולם ולא בגן? אנחנו ב- LARA אירועים שמחים לחדש לכם ושמחים עוד יותר להפתיע: גם חתונות חורפיות ניתן לחגוג בגני אירועים פתוחים. ממש כאן לפניכם, כל מה שחשוב שתדעו על גן אירועים לחתונות בחורף הישראלי. 

הפתעה: גן פתוח ועונת החורף ועוד איך הולכים יחד

חשבתם שרק אולמות סגורים רלוונטיים לחתונת החורף שלכם? מזל שרק חשבתם וטרם סגרתם אולם. קו המחשבה שלכם מובן לנו לגמרי ("בחורף יש גשם = אנחנו מוכרחים לחגוג באולם סגור"), אך עליכם לזכור דבר מהותי: החורף בישראל הוא לא החורף "הקלאסי" שאתם מדמיינים לעצמכם –  גשום, סוער וקפוא. והנה נתון מעניין: בחודש ינואר למשל ישנו צפי ל-9 ימי גשם ובפברואר רק ל-7 ימים גשומים. מכאן, שגם אם תבחרו להתחתן בחודשים אלו הנחשבים לשיא החורף בישראל, ישנה סבירות גבוהה מאד שהחתונה שלכם תהיה יבשה מגשם (אך רטובה מדמעות התרגשות).

ובשורה התחתונה: גן אירועים לחתונות בחורף הוא משהו שבהחלט ניתן וכדאי לקחת בחשבון. כל עוד מזג האוויר יאפשר ולא ירד גשם ביום חתונתכם, תוכלו לקבל את האורחים בגן הפתוח וגם לשבור את הכוס בחופה תחת כיפת השמיים. מנגד, במידה שהאירוע יערך ביום חורפי-גשום, כל האירוע פשוט ייחגג באולם הסגור. כלומר, אתם יכולים רק להרוויח. 

גן אירועים לחתונות בחורף: מה חשוב לבדוק?

אנחנו בעד שתחגגו בגן אירועים (כן, גם בחורף), שכן אתם יכולים להרוויח חתונה במחיר של חורף עם חוויית אירוח של הקיץ. ובכל זאת, אי אפשר באמת לשלוט במזג האוויר, כך שתמיד קיים הסיכוי שיום חתונתכם יהיה גשום. ולכן, במידה שאתם בוחרים באופציה של גן אירועים לחתונות בחורף, יש לבדוק את הדברים הבאים:

  • הגן ערוך לאירועי חורף – כלומר, אין לבחור בשום אופן בגן עם חלל אירוח חיצוני בלבד, אלא רק במתחם הבנוי מחלל חיצוני + חלל פנימי.
  • החלל הפנימי יכול להכיל את כל האורחים – בדקו כי החלל הפנימי של הגן, אכן יכול להכיל את כל האורחים שלכם. כלומר, אין לבנות על ישיבה בחלל החיצוני בלבד. 
  • עיצוב המתחם הפנימי – כל עוד תוכלו לחגוג חלק מהאירוע בגן, הרווחתם. עם זאת, במידה שירד גשם, כל האירוע יחגגו חלל אחד – באולם. לכן, יש להעריך את המתחם גם בהתאם לעיצוב המתחם הפנימי והתאמתו לחזון וקונספט האירוע שלכם.

לסיכום, יש כזה דבר גן אירועים לחתונות בחורף! כל עוד הגן כולל גם מתחם אירוח פנימי, אין סיבה שלא תבחרו בגן שכן אתם יכולים רק להרוויח. אז כמה חם צפוי להיות החורף? לפחות כמו להבת אהבתכם. למידע נוסף ותיאום פגישת היכרות, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן