אולם לאירועים עסקיים ברמה גבוהה
אולם לאירועים עסקיים ברמה גבוהה

אולם ברמה גבוהה לאירועים עסקיים

ישנן סיבות רבות לערוך אירועים עסקיים ביניהן: ימי עיון וסמינריון, כנסים, אירועים לחברות, סדנאות והשתלמויות הנהלה, מסיבת עיתונאים, אירועי השקה, ישיבות דירקטוריון, אירועי קידום מכירות ויחסי ציבור, ימי כיף וגיבוש לעובדי החברה ועוד…

בגדול, אפשר לומר שאירועים עסקיים מתחלקים לשני סוגים עיקריים:

אירועים עסקיים לעובדי החברה 

אירועים אלה מהווים מפגשים חברתיים המאפשרים לכם להביע את הערכתכם לעובדים שלכם ומטרתם להעמיק את הקשרים בין עובדי החברה.

אירועים אלה לרוב, יאופיינו כנשף או מסיבה תוססת ושמחה, לעיתים יכלול אירוע עסקי מסוג זה גם חלק רשמי בו תבקשו להציג את ההישגים והמטרות לעתיד וכדומה.

אירועים עסקיים רשמיים

אירועים עסקים הפונים לחברי הנהלת החברה, ללקוחות או קולגות יהיו בדרך כלל בעלי אופי פורמלי יותר.

מטרת אירועים עסקיים אלו היא להציג את חברתכם, להוות מנוף שיווקי לקידום מכירות ויחסי ציבור ולקידום פנים ארגוני של החברה שלכם. 

כך או אחרת, אתם ודאי רוצים לערוך אירוע עסקי ברמה הגבוהה ביותר התואמת את ערכי המותג שלכם ושייתן מענה רחב של פתרונות אירוח והפקה.

אירועים עסקיים בסטייל

צמד המילים "אירוע עסקי" מעלה אסוציאציה של אירוע יבשושי, משעמם וחסר ייחוד.

אנו בלארה אירועים מאמינים שגם אירועים עסקיים צריך לעשות בסטייל ושיספק למשתתפיו חוויה מהנה, מרשימה ומקצועית בכל האספקטים החל מהעיצוב, האוכל, מערכת המולטימדיה ומה שביניהם.

אולם לאירועים עסקיים ברמה גבוהה

לארה אירועים – המקום לאירועים העסקיים שלכם!

לארה אירועים הינו קומפלקס אורבני המאופיין בעיצוב צעיר ודינמי. חלל ייחודי בעל האנגר מרכזי ורחב עם תקרה גבוהה, ריהוט מעוצב וגופי תאורת פחם המשמשים כתפאורה המתאימה למגוון אירועים עסקיים.

השקענו במערכות סאונד ותאורה מהעוצמתיות והמובילות בעולם ומסך לד ענק בטכנולוגיית HD, המבטיחים לכם הצגה מושלמת ואיכותית של המצגות והנאומים שתכננתם לאירוע רשמי או מסיבה סוחפת לעובדי חברתכם.

אין אירוע בלי אוכל ויש שיאמרו שהאוכל עושה את האירוע. אירוע עסקי ברמה גבוהה, ראוי שילווה במנות יצירתיות ברמה גבוהה. אנו בלארה אירועים מגישים לכם אירוח קולינרי מהמעלה הראשונה במטבח פתוח המהווה אטרקציה ואווירה ייחודית.

מיקום נגיש ונוח

כשאתם מתכננים אירוע, כל שכן אירוע עסקי, מכל סוג שהוא, אחד הדברים החשובים הוא המיקום.

ודאי תרצו שאת האירוע שלכם יפקדו כמה שיותר מוזמנים, במיוחד אם מדובר באירוע השקה, מכירות או יחסי ציבור המיועד ללקוחות פוטנציאלים. אם תבחרו במקום מרוחק הדורש נסיעה בדרך חתחתים, סביר שרבים יוותרו על האירוע שלכם מראש.

לארה אירועים נמצא בצומת כנות, מיקום נגיש ונוח להגעה מכל הארץ עם חנייה צמודה.   

אנו בלארה אירועים מזמינים גם אתכם ליהנות ממתחם אירוח מודרני ומעוצב המבטיח לכם אירועים עסקיים בוטיקים, איכותיים ומרשימים ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו לבקש לעסק שלכם. בואו לבקר, נשמח לארח אותכם. לתיאום פגישה, התקשרו 053-425-4918

>> קראו עוד על הפקת אירועים עסקיים

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן