אילו אפשרויות פתוחות בפני המחפשים גן אירועים באזור אשדוד? 
Lara - אולם אירועים בצומת כנות

אולם סגור, גן פתוח או מתחם אירועים המשלב בין השניים – היכן אתם תחגגו את אהבתכם? גם אם אתם בטוחים בבחירה שלכם, אנחנו ב-LARA ממליצים לכם להתעכב על הסקירה הבאה שמציגה את היתרונות והחסרונות של כל האפשרויות. מתחילים!  

הסגור: אולם אירועים

נכון, אולם סגור לא עונה על ההגדרה של גן אירועים באזור אשדוד. ובכל זאת, מאחר שחשוב לנו להציג בפניכם את כל האפשרויות הפתוחות בפניכם, בחרנו להכניסו לרשימה. אז במידה שאתם אוהבים ודאות, מעדיפים את חווית האירוח של "פעם" ורוצים שכל שלבי האירוע יחגגו באותו החלל, אולם אירועים הוא הפתרון בשבילכם. 

  • יתרון: לא משנה מהי העונה – חורף או קיץ, מזג האוויר פשוט לא צריך להטריד אתכם, שכן האולמות ממוזגים. 
  • חיסרון: האירוע – מתחילתו ועד סופו, נערך בחלל אחד. במדינה כמו ישראל שנהנית ממזג אוויר סופר-נוח, חבל שלא ליהנות מהאפשרות לחגוג את החצי הראשון של האירוע תחת כיפת השמיים. 
  • חשוב לדעת: לא בהכרח תחסכו כסף עם בחירתכם באולם סגור. לכן, כדאי שתשקלו את האפשרות השלישית (כבר נציג אותה בפניכם) שמעניקה תמורה מגוונת וגדולה יותר.

הפתוח: גן אירועים באזור אשדוד

אתם מחפשים את החוויה ההפוכה – חגיגה במרחבים פתוחים עם אלמנטים של ירוק וטבע? אתם מחפשים חתונת טבע / חתונה בגן. 

  • יתרון: חגיגת חתונה במרחב ירוק ופתוח, בנוכחות השמש בצוהריים או באור הכוכבים באירועי הערב. 
  • חיסרון: גני אירועים לא מתאימים לחגיגת אירועים בכל ימות השנה, כך שמדובר על פתרון "עונתי". מסיבת ריקודים הנערכת בגן בעונת הקיץ למשל, עלולה להיות מעט בעיתית (אנחנו לא באמת צריכים להוסיף מילה על אחוזי הלחות הגבוהים, נכון?), וכך גם אירוע סתווי שיכול לרדת בו גשם בהפתעה. 
  • חשוב לדעת: חתונות בגנים (שמוכרות גם בשם חתונות טבע), נוטות להיות יקרות יותר בהשוואה לאירועים הנערכים במתחמים מסודרים.

המשולב: מתחם אירועים – גן + אולם

ב-LARA אנחנו מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות: גן ואולם במתחם אחד! מעוניינים לקבל את האורחים בגן, לשבור את הכוס תחת כיפת השמיים, לרקוד באולם ממוזג ולקפוץ לבריכה באפטר-פארטי? המתחם המשולב הוא הפתרון המושלם עבורכם.

  • יתרון: אתם לא צריכים לבחור בגן או אולם וכך להיות בחוויה של ויתור או החמצה: אתם יכולים ליהנות גם מהגן הפתוח וגם מהאולם הסגור באותו אירוע! 
  • חיסרון: ניסינו, באמת שניסינו… 
  • חשוב לדעת: למרות שמדובר על צורת האירוח הנפוצה ביותר (חשבו בעצמכם על האירועים האחרונים בהם התארחתם), עדיין תוכלו לייחד את האירוע שלכם עם בחירת גן אירועים לחתונה באזור אשדוד שיש בו בריכה. 


אז מהי האפשרות הטובה והמומלצת ביותר? אנחנו מניחים שהצלחנו לשכנע אתכם. אנחנו ב- LARA – גן אירועים באזור אשדוד, לא יכולים לחכות לשמוע את ה-LOVE STORY שלכם ולתכנן ביחד את ה-LOVE PARTY שלכם! לתיאום פגישה במתחם, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן