הפתעה: את גן האירועים לחתונה כדאי שלא לבחור לבד 

"אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים", "כבר המון זמן שאנחנו נעולים על הגן הזה", "בחרנו במקום שמשקף אותנו, כזוג", "אין סיבה שאיש יתערב לנו בהחלטה שלנו. החלטנו וזהו!" – איך נשמעות/נקראות לכם כל ההצהרות האלו? לא נופתע כלל אם אתם מחייכים לעצמכם ותוהים בקול "זה בול אנחנו!", שכן המון זוגות מאורסים מגיעים לשלב בחירת מתחם האירועים כשהם מוכנים, מגובשים, מפוקסים וכן, גם "נעולים".

אז נכון, אירוע החתונה הוא לפני הכל אירוע שלכם, כך שאין באמת שאלה: זכות הבחירה – שלכם. באותה הנשימה, אנחנו ב-LARA ממליצים לכם להסתייע במעטפת התמיכה של ההורים ולערב אותם בבחירתכם. 

בחירת גן אירועים לחתונה – איך לעשות את זה נכון?

למרות שבאירוע החתונה שלכם יעבדו עשרות ספקים, אין ויכוח כי הספק החשוב והמשמעותי ביותר – לזוג ולאורחים, הוא גן האירועים. זו הסיבה שישנם זוגות שלוקח להם זמן רב למצוא מקום ראוי, כאשר לעתים תהליך החיפוש מתארך לחודשים. ב-LARA, אנחנו מאמינים כי חיפוש ומציאת המתחם המדויק לאירוע צריכים להתבסס על שני שלבים:

  • שלב #1 – מחקר אונליין + סיור בשטח – בשלב הראשון, חפשו מתחמי אירועים שעונים על המאפיינים/תנאים החשובים לכם. לדוגמא: גן / גן + אולם, אזור בארץ, מחיר ממוצע למנה וכן הלאה. במהלך "מחקר האונליין" וככל שתיחשפו ליותר אופציות, כך תגלו כי ישנו סגנון מסוים שאתם מתחברים אליו, מה שיאפשר לכם לצמצם את עשרות האולמות ל-2-4 אופציונליים. יש בידיכם רשימה מצומצמת? תאמו פגישת היכרות בגנים השונים ולאחריה צמצמו את הרשימה שלכם לשני מתחמים. 
  • שלב #2 – הצגת "הפיינליסטים" להורים – החתונה היא לפני הכל שלכם. עם זאת, האירוע שאתם חוגגים הוא גם האירוע של הוריכם הנרגשים. השלב האידיאלי לערב אותם בתהליך היא השלב הספציפי הזה, כשישנם שני מתחמים שאתם מתלבטים ביניהם. אפשרו להוריכם להביע את דעתם, לחוות את המתחמים, להכיר את הצוות ולהצביע עבור "הפייבוריט" שלהם. זכרו כי גם הוריכם, ממש כמוכם, מארחים באירוע. לכן, חשוב שגם הם יתחברו אליו. מפתיע לגלות כי ברוב המקרים המתחם המועדף על הזוג, הינו המתחם שגם ההורים היו שמחים לארח ולחגוג בו.


"יש לי חברים שהתחתנו לא מזמן. כדאי לערב אותם בהתלבטות שלי?"

אחד הדברים המהנים ביותר בתהליך ארגון החתונה הוא שיתוף החברים – מה ראיתם, מה החלטתם ומה בחרתם. עם זאת, חשוב שתזכרו: כל הבחירות שעשיתם ותעשו, משקפות את האופי, ההעדפות והחלומות שלכם. מכאן, שהדעות של החברים (טובים וקרובים ככל שיהיו), לא ממש רלוונטיות ובטח שלא אמורות להשפיע על מה ואיך תחגגו. מכאן, שלטעמנו נכון לשתף בבחירות ופחות בהתלבטויות. 

לסיכום, תוכלו לבחור את גן האירועים לחתונה לגמרי לבד, אך מעורבותם של ההורים בתהליך רק תהפוך אותו מרגש, מדויק ונכון יותר. אנחנו ב-LARA לא יכולים לחכות לפגוש אתכם! אז שנתאם פגישה? התקשרו כעת לטלפון שמספרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן