אולם לחתונה עם בריכה: למה זה כדאי?

תודו שהדבר האחרון שאתם חושבים עליו בהקשר של מתחם אירועים לחתונה הוא בריכה. אין זה מפתיע כמובן, שכן מרבית מתחמי האירועים בישראל (כן, אלו שהתארחתם בהם בחתונות האחרונות), מאופיינים בנראות ואווירה סופר-"מעונבים". כמאורסים טריים וכחתן וכלה לעתיד אתם משתוקקים ל-VIBE מסיבתי ולחלל אירועים בעיצוב טרנדי-עדכני? כל מה שאתם בסך הכל רוצים וצריכים הוא את LARA – אולם לחתונה עם בריכה.

אז למה דווקא אולם לחתונה עם בריכה?

מתחם האירועים שלנו הוא הרבה מעבר לבריכה. ובכל זאת, התוספת הקטנה-גדולה הזו עושה את ההבדל: מ"עוד אולם" לאולם שמעניק ערך מוסף וחוויית אירוח ייחודית. אז מדוע דווקא אולם אירועים עם בריכה?

  • כי אתם רוצים להפתיע את האורחים – העיצוב ירשים אותם, האוכל ישמח אותם, ואין ספק שההתרגשות הגדולה ביותר תהיה מלראות אתכם חתן וכלה. אבל מה לגבי הפתעה לאורחים? בריכה הממוקמת בגן היא הדבר הזה שלא מצפים לו, מופתעים ממנו ומדברים עליו גם הרבה אחרי האירוע…
  • כי אתם רוצים אווירת מסיבה – ישנם המון זוגות שסולדים מחתונה רשימת "קלאסית", ונוטים יותר לכיוון של love party. אין ספק כי האהבה הגדולה שלכם ראויה למסיבה, ואם לדייק: למסיבת בריכה. אז כן, בבריכה שלנו תוכלו לערוך את שלב האפטר פארטי של האירוע. ומניסיוננו? זו הולכת להיות המסיבה הטובה ביותר בעיר.
  • כי אתם רוצים אירוע בלתי נשכח – ומה מעניק לכם בנוסף אולם לחתונה עם בריכה? את האפשרות להעניק לאורחים וגם לכם חוויה חד פעמית – כזו שחוגגים אמנם מספר שעות, אך זוכרים פשוט לכל החיים.


וזה הדבר הראשון שהאורחים שלכם יראו…

היינו אומרים שעם הגעתם למתחם האירועים הם יראו תחילה אתכם. עם זאת, ככל הנראה תהיו עסוקים בחיבוקים, נישוקים וצילומים, כך שיתכן שייקחו כמה שניות לאורחים למצוא אתכם. בזמן הזה, הם יראו דבר מרשים (לא כמוכם, אך מרשים): את הבריכה הממוקמת בגן המטופח שלנו ב-LARA. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שהאירוע מתחיל ברגע בו האורחים נכנסים בשער האולם. המטרה המשותפת לנו כמארחים, היא לייצר רושם ראשוני מעולה מהרגע הראשון. בריכה במרכזו של אולם היא מסוג הדברים שנפעמים מהם, מתגמנטים אליהם ומצטלמים לידם, וזהו בדיוק האפקט שאנחנו רוצים ליצור. 

מקומות להתחתן בהם עם בריכה? יש בשפע. אולם לחתונה עם בריכה? הו, למצוא אחד כזה זה כבר מאתגר יותר. במתחם האירועים שלנו יש את כל שתוכלו לבקש וקצת יותר: גן חיצוני מרהיב ומטופח, בריכת שחייה שלא צריך להוסיף עליה מילה (אך כדאי מאד להתרשם מנראותה והאפקט שהיא יוצרת כאן באתר), אולם סגור בו מותקנות מערכות מתקדמות של תאורה והגברה, עיצוב שיקי, אוכל משובח ושירות אישי ואדיב לאורך כל הדרך. למידע נוסף ותיאום פגישה אצלנו ב-LARA, התקשרו – 053-425-4918

 

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן