כל הטיפים שאתם צריכים לטובת בחירת מתחם אירועים

"הכל היה פשוט יותר לו רק היה לנו מדריך מקוצר איך לבחור אולם לחתונה": המחשבה הזו מתרוצצת לה בראשכם מאז האירוסין? לא נשאיר אתכם במתח, וכבר נספר לכם שנשמח לחלוק אתכם מדריך שכזה. אנחנו יודעים, בחירת מתחם אירועים רחוקה מלהיות פשוטה, ויש לכך שלוש סיבות עיקריות: ישנם המון (!) מתחמים בארץ, אתם רוצים עבור האירוע המיוחד שלכם את המדויק לכם ביותר, אך אין לכם מושג איך להעריך את המתחמים השונים. 

אנחנו ב-LARA מאמינים שחיפוש מתחם לחתונה יכול וצריך להיות פשוט וחווייתי. אז מבלי להאריך בעוד מילים, קבלו מאיתנו את הדגשים לבחירת האולם לחתונה. 

הטיפ שלנו: בחרו מתחם אירועים לפי הטיפים הבאים

אנחנו מתארים לעצמנו שכולם סביבכם מרעיפים עליכם טיפים, נותנים לכם המלצות מבלי שביקשתם, ואיכשהו בטוחים שהם יודעים מה טוב ונכון לכם. ואתם? רוצים לחפש מתחם אירועים בשקט שלכם ועל פי "נוסחה" שכבר הוכיחה את עצמה. אז הנה היא לפניכם – מתנת החתונה הראשונה שלכם הניתנת לכם מ-LARA: 4 טיפים לבחירת מתחם האירועים שלכם: 

  • המיקום – מאחר שאין זה ריאלי להתרשם, לדבר ולהיפגש עם עשרות מתחמים, אנו ממליצים לכם להתחיל את המסע בהגדרת האזור הגיאוגרפי בו תרצו להתחתן. לדוגמא: אזור הדרום. השיקול אמור להיות כמובן אזור מגוריהם של רוב המוזמנים שלכם כאשר הסיבה לכך פשוטה: ככל שיהיה למוזמנים נוח וקל יותר להגיע, כך הסיכוי שהם יאשרו הגעה, גבוה יותר.
  • הערך המוסף – אנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם רוצים לחגוג במקום שירגש ויצית התלהבות באורחים, ולכן ממליצים לכם לחפש את מתחמי האירועים שמספקים ערך מוסף – משהו שהוא קצת מעבר לסטנדרט המקובל והמוכר. לדוגמא: אצלנו ב-LARA ישנה בריכה שניתן להשמיש למטרות נוי בלבד, אך גם לצלול לתוכה בשלב האפטר-פארטי, והיא זו שמייחדת את המתחם שלנו בהשוואה לאחרים. 
  • האנשים – לו רק היה ניתן, אין לנו ספק שהייתם מתכננים, מארגנים ומפיקים את האירוע שלכם ב"הוקוס פוקס". בפועל כידוע זה לא ממש עובד כך, ועל האירוע שלכם יעבוד צוות לא קטן בכלל של אנשי מקצוע. מכאן, שהטיפ הבא שלנו אליכם הוא לבחור את אולם האירועים בהתאם לאנשים שעובדים בו ועושים אותו: העריכו מקצועיות, רגישות, הקשבה, הגדלת ראש וגישת can do לכל בקשה וחלום שיש לכם. אין כל תכלית למיקום האולם והערך שהוא מספק, כשאין חיבור אישי והערכה מקצועית לצוות שעובד בו.
  • הממליצים – להמר או ללכת על בטוח – מה אתם מעדיפים? גם אתם מחשיבים את עצמכם כאנשים "זורמים" וכאלו שפועלים אינטואיטיבית, אנחנו ממליצים לכם בחום לבסס את בחירתכם תוך התחשבות בממליצים. ומיהם אותם ממליצים? זוגות שכבר התחתנו במקום שבו אתם מעוניינים להתחתן. נשואים טריים ממליצים אך ורק במידה שאכן היו מרוצים, כך שערכן של חוות הדעת שהם כותבים – אדיר. 


הטיפ האחרון שלנו אליכם הוא להיות קשובים לליבכם. ואם תקשיבו ממש טוב, תצליחו לשמוע את שהוא לוחש לכם ולאן הוא מוביל אתכם. לתיאום פגישה עם LARA – מתחם אירועים, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן