הקטן גדול יהיה: דברים שחשוב לדעת על אירועים קטנים בראשון לציון
אירועים קטנים בראשון לציון

מחפשים מקום לאירוע קטן בראשון לציון? עוד הרבה לפני שאתם מתארסים, ברור לכם (גם אם זה לא נאמר ביניכם מפורשות) שאתם רוצים לחגוג אירוע גדול מהחיים. עם זאת, האם אירוע גדול ו-WOW חייב בהכרח להיות אירוע גדול? מסתבר שלא. מבולבלים? בואו נעשה סדר: חתונות יכולות להיחגג כאירוע גדול, בינוני וקטן. ומה מגדיר את גודלן? זה פשוט למדי: מספר המוזמנים שלכם. 

בחרתם במודע להתחתן ב"קטן" אך אין בכוונתכם לוותר על אירוע "גדול"? אנחנו ב-LARA מתאימים את עצמנו אל משאלות אהבתכם עם הצעת פתרונות הרלוונטיים לקונספט וגודל האירוע שלכם. את הימים האחרונים אתם משקעים בהשוואות ופגישות עם אולמות בהם ניתן לחגוג אירועים קטנים בראשון לציון? הרשו לנו ליידע אתכם (או פשוט להזכיר לכם) כמה דברים חשובים על אירועי בוטיק קטנים.

גם באירועים קטנים יכולים להתארח המון אורחים

המידע שבכותרת מפתיע אתכם ומערער את כל מה שחשבתם של אירועים קטנים? יתכן, אך שימו לב: אין באמת הגדרה מדויקת לאירוע קטן. כלומר, מדובר על הגדרה סופר גמישה שיש לה המון פרשנויות: יהיו אלו שעבורם אירועים קטנים בראשון לציון חוגגים עם עד 50 אורחים, וגם כאלו שלפי הגדרתם האישית אירוע קטן הוא כל אירוע שנחגג עם עד 200 אורחים. ומה אנחנו אומרים? שבסופו של דבר ההגדרות מיותרות, והסעיף הבא יסביר לכם מדוע.

(גם) אירועים קטנים מחייבים אתכם להשקיע 

קו המחשבה של זוגות המעוניינים לחגוג חתונה קטנה לעתים מכוון למקום הבא: "אירוע קטן, השקעה בקטנה". האמנם? גם אם אל אירועים קטנים בראשון לציון מוזמנים עשרים אורחים, ההשקעה בהם הכרחית. כלומר, השקעה גדולה (תקציב מכובד, נכונות להשקיע בארגון ובהפקה וכן הלאה), חיונית כך או כך ולא משנה מהו גודלו של האירוע. זכרו כי חתונה היא אירוע חד פעמי, ובאירוע הזה אתם רוצים שני דברים: ליהנות ולהעניק חוויה. ושני אלו? מותנים בהשקעה באולם, באוכל ובספקים איכותיים. 

אירועים קטנים בראשון לציון לא ניתן לארגן בשבוע

"האירוע שלנו קטן = אין עליו הרבה עבודה = ניקח את הזמן ונארגן אותו בדקה התשעים" – אנחנו לא יודעים מה אתם חושבים על "הנוסחה" הבאה, אך יודעים בוודאות שלא כדאי לכם לאמץ אותה. בכל הקשור להפקה וארגון האירוע, גודלו כלל לא רלוונטי. מדוע? משום שגם באירועים קטנים שוכרים את שירותיהם של מגוון ספקים (מעצבת שמלה, מעצב חליפות, מאפרת, מעצבת שיער, תקליטן, צלם, ספק אטרקציות ועוד). כלומר, גם כשרשימת המוזמנים שלכם מצומצמת, העבודה על האירוע אינה פוחתת. תכנון חתונה "על הדרך"? מניסיוננו, זה לא עובד. 

אם התעניינתם במקום לאירוע קטן בראשון לציון, אולי יעניין אתכם גם: אולם אירועים לחתונה

עם LARA, גם כשמשאלתכם היא אירוע קטן, אתם יכולים לחלום ובגדול. אנו מזמינים אתכם להגיע אל מתחם האירועים שלנו – להתרשם ולהכיר אותנו. בכל שאלה, אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה או לפנות אלינו טלפונית – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן