אולם אירועים מיוחד – קווים לדמותו 
אולם אירועים מיוחד - לארה אירועים

אז מה משותף לכל הזוגות המאורסים? כולם, ללא יוצא מן הכלל, משתוקקים לחגיגת אירוע חתונה מיוחד. העובדה הזו לבטח לא ממש מפתיעה אתכם, אך בכל זאת בחרנו לציין אותה ויש לכך סיבה: חגיגת אירוע מיוחדת מותנית בראש ובראשונה במתחם אירועים מיוחד. כלומר, עוד לפני שאתם מעמיקים בעונת האירוע, היום בשבוע, הקונספט והמיתוג, הבטיחו כי המקום בו תחגגו יענה על ההגדרה "מיוחד". 

אז מהם הקווים לדמותו של אולם אירועים מיוחד? אל דאגה, לא תצטרכו לחפש תשובה לשאלה הזו בעצמכם, אלא שאנחנו עשינו כבר את שיעורי הבית בשבילכם. אז רגע לפני שיוצאים לדרך, הרשו לנו לזרוק כאן ספוילר באוויר: הולך להיות ספיישל!

אולם אירועים מיוחד: מה הופך אותו לכזה?

מרבית מתחמי האירועים בישראל מתארים את עצמם "מיוחדים". עם זאת, ניכוס מילת התואר הזו אינה הופכת בהכרח את המתחם לכזה. ומה כן? לפניכם, שלושה דברים המעניקים למתחם זהות ייחודית:

  • שני חללי אירוח – תחילה, שיעור קצרצר בסוגי המתחמים השונים: ישנם גני אירועים, אולמות אירועים ומתחמים שהם שילוב של השניים – גן ואולם. מובן כי רק מתחם הכולל את שתי אפשרויות האירוח – בחוץ ובפנים, ראוי לתואר "מיוחד". אנחנו ב-LARA מאפשרים לכם לחגוג בדרך שלכם ובחללים המועדפים עליכם – גם אם זה אומר רק בגן או רק באולם. ואם תשאלו אותנו? השילוב בין השניים הוא המיוחד ביותר.
  • בריכה במרכז הגן – למתחם מיוחד חייב להיות משהו שלאחרים אין (הרי צריך משהו שייחד אותו). "המשהו" הזה חייב להעניק ערך גם לזוג וגם לאורחים, ו"המשהו" הזה הוא בריכה. במרכז הגן אצלנו ב-LARA ישנה בריכה מרהיבה שניתן להשמיש כחופה על המים, כמסיבת בריכה או פשוט כ"תפאורה" התורמת לעיצוב האירוע.  
  • מטבח פתוח – בכל אירועי החתונה מוגשת ארוחה נדיבה ומפוארת. עם זאת, במרבית האירועים המטבח אינו חשוף לעיני האורחים, אלא נסתר מהם. אולם אירועים מיוחד יתגאה במטבח פתוח (מה שנקרא בשפה המקצועית – open kitchen), המאפשר לאורחים להיות מעורבים כצופים בהכנת המנות. למקרה שתהיתם, המטבח שלנו ב"לארה" פתוח ומהווה מוקד משיכה ועניין. 

 

קראתם עלינו? עכשיו הביטו בנו!

אז כמה מילים שווה תמונה? אתם כבר יודעים. בדיוק בגלל זה, אנו מזמינים אתכם להציץ בגלריית התמונות שלנו כאן באתר, ולראות בעצמכם מה מייחד אותנו. בנוסף, למרות שאנחנו יודעים לספר על עצמנו, בחרנו לתת לזוגות שהתחתנו אצלנו לספר לכם מי אנחנו, כמה אנחנו מיוחדים וכמה מיוחדת הייתה חתונתם אצלנו. 

כעת, כשאתם יודעים מהם הקווים לדמותו של אולם אירועים מיוחד, כל שנותר לכם הוא לחוות אותו בעצמכם. אנחנו ב-LARA נשמח לפגוש אתכם פנים מול פנים, לעשות לכם סיור במתחם שלנו ולתכנן אתכם יחד את האירוע שימלא אתכם באהבה ויזכה אתכם באינספור מחמאות. לתיאום ושאלות נוספות, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן