סוף שבוע של אהבה: גן אירועים לחתונת שישי צוהריים
סוף שבוע של אהבה- גן אירועים לחתונת שישי צוהריים

ראשון עד חמישי כלל לא נלקחים בחשבון ואתם מפוקסים על יום שישי ונחושים להתחתן בו? הרשו לנו לברך אתכם בברכת ברוכים הבאים אל LARA! בזכות העיצוב, המתקנים והחלל החיצוני המרהיב, גן האירועים שלנו מתאים לחגיגת אירוע אהבתכם ביום הקסום ביותר בשבוע. ואתם? רק צריכים לזכור לשים בתיק החתן-כלה בגד ים, קרם הגנה, מגבת ונעלי אצבע. 

גן אירועים לחתונת שישי צוהריים: האם כל הגנים מתאימים?

לא כל מתחם המציע לזוגות את האפשרות להתחתן בצוהרי יום שישי, אכן מתאים לחתונות הנחגגות ביום והזה ובקונספט הייחודי לו. הציפייה של זוגות ואורחיהם מחתונת שישי סופר ספציפית, כך שיש להבטיח כי גן האירועים אכן יכול לספק אותה. ומה חשוב לבדוק?

  • חלל אירוח חיצוני (כלומר, גן) השופע ירוק וריהוט גן.
  • חלל אירוח פנימי, כך שניתן יהיה לתחום את האירוע בצורה נכונה (בעיקר בחודשי הקיץ החמים כשרוצים גם מעט להצטנן במזגן).
  • והכי חשוב: בריכה! ואם לדייק: גן אירועים עם בריכה המתאימה גם להשתכשכות ולא רק למטרות נוי.

השמש אישרה הגעה: לאילו זוגות מתאים קונספט חתונת צוהריים?

כפי שלא כל גני האירועים מתאימים לערוך ולארח חתונות שישי צוהריים, כך גם לא לכל הזוגות מתאים הקונספט. אתם בוחנים כעת את כל האופציות ומגיעים עם ראש פתוח לכל כיוון או רעיון? לפניכם, הסימנים שיעידו כי חתונה בצוהרי יום שישי אכן מתאימה לכם:

  • פחות מעונב, יותר קליל – אתם מרגישים שלמים עם קונספט של חתונה, אך המחשבה על אירוע מעונב מעוררת בכם חוסר נוחות? חתונת צוהרי יום שישי היא בול (!) בשבילכם. כשהשמש מאירה על LARA – גן אירועים לחתונת שישי צוהריים, האירוע הופך אוטומטית קליל ונגיש יותר. אירועי צוהריים ניתן לחגוג כמו אלו ה"רגילים", אך באפשרותכם לחגוג בקונספט של מסיבת קיץ-בריכה, אירוע קוקטייל וגם השמיים אינם הגבול.
  • רק לא "עוד" חתונה – ככל שאתם מתארחים בחתונות, כך מתעצמת בכם התחושה כי כולן, אבל כולן מרגישות ונראות אותו הדבר? מציאת אלמנט מבדל אינה דבר פשוט, אך היא פשוטה הרבה יותר כשמתחתנים בשישי בצוהריים ב-LARA! אז מתי אתם התארחתם בחתונה שבשיאה ישנה חובת רחצה בבריכה? 
  • "לא יזיק לנו אם קצת נחסוך" – והנה נתון שעשוי להפתיע אתכם: לא כולם יודעים זאת, אך חתונות צוהריים (ברוב המקרים) זולות יותר מהחתונות ה"מסורתיות" הנחגגות בשעות הערב. מאחר שמדובר על אירוע של פעם בחיים אנחנו לא ממליצים להתחתן בשישי רק מתוך המוטיבציה לחסוך, אך זה בהחלט משהו שראוי להכניס לסל השיקולים הכללי שלכם.

קוד הלבוש? קייצי וקליל. השמש? אישרה הגעה. הבריכה? מוכנה. ואתם? רק צריכים לקבוע תאריך! אנחנו ב-LARA – גן אירועים לחתונת שישי צוהריים, לא יכולים לחכות לפגוש אתכם ולתכנן יחד את מסיבת הקיץ של השנה. לפרטים נוספים, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן