איך לבחור אולם לחתונה?
אולמות לחתונה

העובדה כי אתם מאורסים ללא מתחם אירועים להתחתן בו, ככל הנראה מעט מלחיצה אתכם. ואנחנו ב-LARA? כאן בכדי להרגיע אתכם!

קחו נשימה עמוקה וזכרו כי את הבחירה המשמעותית ביותר בחייכם כבר עשיתם – בחרתם זה בזו. עם ההבנה הזו, אנו מזמינים אתכם לגמוע את המידע לו אתם משתוקקים יותר מכל בימים אלו: איך בוחרים אולם לחתונה? 

3 דגשים עיקריים לבחירת אולם לחתונה

אנחנו מתארים לעצמנו שאתם מצפים לרשימה ארוכה שתנחה אתכם איך להעריך אולמות לחתונה. אם תשאלו אותנו, אולם לחתונה ניתן וצריך להעריך על פי שלושה דברים עיקריים + עוד דבר נוסף אליו תיחשפו בפסקה הבאה.

אז על מה חשוב לשים את הדגש?

  • עיצוב ונראות המתחם – מתחמי אירועים מעוצבים על בסיס קונספטים ספציפיים, מרוהטים בריהוט אחר, מאובזרים באקססוריז שונים ולכל אחד מהם "צבע" וסיפור ייחודיים. בחרו את המתחם מבין האולמות לחתונה שנראותו ועיצובו קולעים לשני דברים: לאופי שלכם כזוג ולאופי האירוע עליו אתם חולמים. 
  • האוכל המוגש באולם – האוכל הוא הכל באירוע. כן, אתם קוראים נכון: האוכל הוא הכל באירוע. בבדיקת אולמות לחתונה, בחרו במתחם הידוע באוכל טרי וטעים, בפרודוקטים משובחים, בצבעוניות וביצירתיות קולינארית מעוררת השתאות והשראה.
  • רישיון עסק – לא כל הזוגות מודעים לרישיון החשוב ולערכו, וגם לא כל המתחמים ימהרו ליידע אותם בו. אנחנו ב-LARA? כן. בחירה באולם שאינו מחזיק ברישיון המדובר הינה הימור מסוכן (!), והדבר האחרון שתרצו להמר עליו הוא על אירוע של פעם בחיים: חתונתכם. לנו ב-LARA אירועים יש כמובן רישיון עסק תקף, כך שאתם יכולים להיות שקטים (כן, גם בהיבט הזה).

אל תתעלמו ממה שהבטן והלב אומרים (או לוחשים) לכם

במידה שכבר יצא לכם להעמיק במדריכים שכותרתם איך בוחרים אולם לחתונה, אתם כבר בטח יודעים טוב יותר מאיתנו: מרביתם מאד טכניים ומנחים אתכם לעבור על צ'ק ליסט "יבש". ועל מה אנחנו ממליצים לכם? להקשיב לקולות העולים מהבטן ומהלב וזו כוונתנו: 

התחושות שיציפו אתכם ברגע שתגיעו אל אולם לחתונה אינן משקרות. אף פעם. ולכן, אנחנו מעודדים אתכם לפתח מודעות לרגשות ולמזג הכללי שלכם בעת שאתם מבקרים במתחם מסוים.

בעודכם פוסעים בשבילי הגן אתם חשים את רגליכם רועדות, הבטן מאותת לכם שאתם נמצאים במקום הנכון והלב אומר לכם שלא להתמהמה ולסגור? הקשיבו לאותם רמזים רגשיים-פיסיים שחזקים יותר מכל צ'ק ליסט. 

המלצות ונתונים יבשים על אולמות לחתונה חשובים ללא ספק. עם זאת, לבסס אך ורק עליהם את הבחירה שלכם תהיה טעות. מעל לכל, אתם צריכים לחוש רגש וחיבור – למקום, לקונספט ולצוות. בעת שאלו מתקיימים? מצאתם את המקום המושלם עבורכם לאירוע אהבתכם.

אנחנו מקווים שקיבלתם מענה על השאלה איך לבחור אולמות לחתונה.

יש לכם שאלות נוספות או שפשוט תרצו לתאם איתנו פגישה? התקשרו, אנחנו מחכים לשמוע מכם – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן