איך בוחרים מתחם אירועים לחתונות בקיץ?
איך בוחרים מתחם אירועים לחתונות בקיץ?

לא חם לכם רק מלהבת אהבתכם, אלא גם מהמחשבה על הטמפרטורות הגבוהות בקיץ של ישראל. בשעה טובה התארסתם, מה שאומר כי המחשבות על חתונה משודרגות כעת לקבלת החלטות וארגון אירוע. הדבר הראשון הנמצא בצ'ק ליסט שלכם? לבחור מתחם אירועים לחתונות בקיץ. 

בהנחה שמהדהדת בראשכם השאלה: "איך נבחר מתחם אחד מתוך עשרות המתחמים השונים בארץ?", הרשו לנו לספק לכם תשובה. רמז: מזג האוויר הספציפי בעונה זו מחייב אתכם להיערך כנדרש. אז מה התוכניות שלכם לקיץ הקרוב? 

מתחם אירועים לחתונות בקיץ: אלו הם שני הדברים החשובים ביותר

רישיון עסק תקף, תעודת כשרות, מיקום מרכזי, אוכל מצוין ואנשי שירות אדיבים ומקצועיים – כל אלו הכרחיים וחשובים! מאחר שבכל מקרה תעמיקו בהם, על השאלה "איך לבחור מתחם אירועים לחתונת קיץ?", אנחנו בוחרים להשיב מכיוון מעט שונה (וחשוב לא פחות). חתונות הקיץ נערכות בין יוני לספטמבר, כאשר השיא הוא בחודשי יולי ואוגוסט. מכאן, שאנחנו מאמינים כי מתחם לאירוע בקיץ חייב לעמוד בשני התנאים הבאים:

  • חלל אירוח חיצוני – הודות למזג האוויר בקיץ, ניתנת לכם האפשרות לארח את האורחים תחת כיפת השמיים. ולכן, התנאי הראשון עם בחירת מתחם אירועים הוא להבטיח כי ישנו חלל אירוח חיצוני. אצלנו ב-LARA ניתן לארח את קבלת הפנים בחלק החיצוני של המתחם, ואף לערוך חופה מרהיבה על המים! 
  • חלל אירוח פנימי – בישראל ישנם המון גני אירועים, המאופיינים בחלל אירוח חיצוני בלבד. ב-LARA אנו מציעים אמנם אירוח בחלל חיצוני, אך גם בחלל פנימי. ומדוע חלל מקורה קריטי כל כך באירועי קיץ? משום שאחוזי הלחות הגבוהים עלולים להקשות על שהות ממושכת בחוץ. מניסיוננו, הקונספט המושלם הוא קבלת פנים וחופה בחצר עם הבריכה, וארוחה מרכזית + מסיבת חתונה בחלל הפנימי.


"ניתן לערוך AFTER PARTY בבריכה שלכם?"

לא רק שניתן, אלא שחובה עליכם לחגוג בה! הבריכה שלנו ב-LARA אינה נועדה רק לצורכי נוי, אלא שתוכלו לחתום את האירוע עם החברים והמשפחה ברחצה משותפת. בריכה במרכזו של מתחם אירועים לחתונות בקיץ משדרגת משמעותית את חוויית האורחים, ומעניקה לאירוע בידול ייחודי. 

חולמים על חתונת קיץ? כך תוכלו להגשים אותה!

והנה עובדה שככל הנראה לא תחדש לכם, אך בכל זאת חשוב לנו להזכיר אותה: עונת הקיץ היא המבוקשת ביותר בקרב זוגות מאורסים. כמוכם, ישנם עוד זוגות שרוצים להתחתן בחודשים החמים, ולכן חשוב שלא להתמהמה אלא לסגור מתחם אירועים לחתונות בקיץ מהר ככל הניתן (התארסתם? סגרו מתחם!). במידה שמשאלתכם היא חתונה ביום חמישי (היום המבוקש ביותר בשבוע), עליכם להזדרז אף יותר (בלי להלחיץ כמובן).

אנחנו ב-LARA נשמח לארח אתכם ולהיות בית לאהבתכם ביום המרגש ביותר בחייכם! לפרטים נוספים ותיאום ביקור במתחם שלנו, התקשרו כעת – 053-425-4918

 

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן