חופה על המים: טקס חופה על שפת הבריכה
חופה על המים: טקס חופה על שפת הבריכה

עובדת-אהבה: טקס החופה הוא רגע השיא והשלב המרגש ביותר בכל אירוע חתונה. עובדה נוספת: למרות שלכל חתונה אופי ייחודי וזוג מאוהב אחר, ישנה תחושה כי החופות מרגישות ונראות אותו הדבר. מצליחים להזדהות? למרות שטרם הכרנו, אנחנו משוכנעים כי משאלתכם הצנועה היא טקס חופה רומנטי וייחודי – כזה שיחדור ללבבות האורחים וגם יעבור מצלמה. ובקצרה? משאלתכם היא חופה על המים ב-LARA.

האהבה שלכם, הקסם שלנו: יתרונותיה של חופה על המים

דמיינו לעצמכם את הרגע הספציפי הזה כשאתם צועדים יד ביד כשברקע מתנגן השיר שבחרתם, כשהאורחים הנרגשים מריעים לכם וליבכם כמעט שיוצא ממקומו מרוב התרגשות. הרגע הזה שדמיינתם הינו רגע נדיר וחד פעמי שתזכו לחוות פעם אחת בכל חייכם. מכאן, שהרגע הזה ראוי לתפאורה המושלמת והרומנטית ביותר. למקרה שאתם תוהים לעצמכם מה הופך את החופות על המים מבוקשות ואהובות כל כך, הנה התשובה:

  • חופה מעוצבת כלולה בדיל – מאחר שהחופה נחשבת לשלב המרכזי ביותר באירוע, זוגות רבים משקיעים המון (!) כסף בעיצובה. זה לא שאנחנו נגד חופות מעוצבות חלילה, אלא שאצלנו ב-LARA החופה שלכם כבר מעוצבת. ולמה אנחנו מתכוונים? חופה בסמוך לבריכה לא צריכה יותר מדי בכדי להיראות WOW. תמיד תוכלו להעשיר את החופה בפרחים ופיירי לייטס כמובן, אך עצם היותה ממוקמת ליד בריכה היא כבר מעוצבת .
  • חופה על המים – חופה ייחודית ונדירה – האם הדרך היחידה לייחד אירוע היא באמצעות מיתוג אישי? התשובה היא שלא. העובדה היא שבמרבית מתחמי האירועים אין בריכה, מה שאומר שעצם הבחירה ב-LARA מספיקה בכדי לייחד את אירוע אהבתכם. לא יהיה זה מופרך לומר כי חופה על המים כמו שיש אצלנו, האורחים (ואולי גם אתם) עוד לא ראיתם…
  • חופה פוטוגנית – ב-2022 מתחמי אירועים מוערכים על ידי הזוגות גם בהתאם למידת הפוטוגניות שלהם. לא נרחיב יותר מדי, אלא רק ניתן לכם חומר למחשבה: האם אתם יכולים להעלות על דעתכם חופה פוטוגנית, מרהיבה וייחודית יותר מחופה שסביבה בריכה? 
  • AFTER PARTY כמו שתמיד חלמתם – הבריכה לא תלווה רק את החלק "המעונב" של האירוע, אלא גם את זה שבו תחגגו את אהבתכם עם כל החברים. מבינים לאן אנחנו חותרים? הבריכה שלנו לשימושכם וחגיגתכם מתי ואיך שרק תרצו. אז קצת אחרי השיא ברחבת הריקודים, בשעה שבה נשארים רק החברים, תוכלו להכריז על מסיבת בריכה בלתי נשכחת!

 

עוד לפני שהאורחים יחכו לכם נרגשים בחופה, אנחנו מחכים לכם נרגשים ב-LARA! אנו מזמינים אתכם לפגישה אישית במתחם האירועים שלנו, במהלכה תוכלו לעשות חזרה ראשונה על חופה על המים.

אז מה דעתכם שנכיר ונרקום ברגישות ושותפות את אירוע אהבתכם? לתיאום פגישה בגן שלנו ובכל שאלה נוספת, צרו איתנו קשר – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן