על פי מה נקבע מחיר מנות בחתונה?
על פי מה נקבע מחיר מנות בחתונה

במידה שהתחלתם לבדוק ולהשוות בין מתחמי אירועים לחתונה, אתם כבר יודעים איך זה עובד: הצעת המחיר הניתנת לכם נשענת על מחיר מנה לאורח. כל מתחם אירועים רשאי לתמחר מחיר מנות בחתונה על פי שיקוליו, ואילו זכותכם להבין מה באמת מגולם במחיר המוצע לכם. אנחנו ב-LARA שמחים לשתף אתכם במידע חיוני שיאפשר לכם להבין על מה אתם באמת משלמים. בתיאבון!

אז כמה תעלה לכם מנה לאורח בחתונה? כך המחיר נקבע

ארגון חתונה מוצלח מותנה בהיערכות כלכלית וניהול תקציב אחראי. מכאן, שחשוב מאד שתדעו איך נקבע מחיר מנות בחתונה. וכשאתם יודעים מה משפיע על המחיר? ניתנת לכם האפשרות להוזיל עלויות. לפניכם, 5 הדברים הקובעים את מחיר המנה עבור אורח:

  • מתחם האירועים בו תתחתנו – בישראל ישנם המון (!) מתחמי אירועים, וכפי שאתם מתארים לעצמכם חלקם מוערכים יותר וחלקם פחות. ולאן אנחנו חותרים? המחיר נקבע בראש ובראשונה בהתאם ליוקרת מתחם האירועים בו תבחרו. אנו מציינים זאת שכן אין מתנות חינם, כך שבמידה והוצע לכם מחיר נמוך עד מחשיד עבור מנה, התמורה שתקבלו ככל הנראה תהיה בהתאם.
  • העונה בה תתחתנו – אז לא, מחיר המנה לא נקבע בהתאם לחומרי הגלם הספציפיים המאפיינים כל עונה בשנה. אז בהתאם למה? בהתאם לביקוש מצד הזוגות בחורף ובקיץ. כמעט תמיד, מנה לאורח באירוע חורף תהיה זולה יותר ממנה באירוע קיץ. הסיבה? עונת הקיץ היא העונה המבוקשת ביותר, והמחירים בענף האירועים מגיבים ונקבעים בהתאם להיצע וביקוש. 
  • סגנון ההגשה שתבחרו – מחיר מנות בחתונה מגלם בתוכו המון דברים. בין היתר, את סגנון ההגשה שתבחרו בסופו של דבר. ומה הקשר בין סגנון ההגשה למחיר המנה? באפשרותכם לבחור בין שתי אופציות: בופה פתוח לאורחים או שירות מלצרים עד השולחן. ומה חשוב לדעת? הגשה על ידי מלצרים תעלה את מחיר המנה, שכן נדרש כוח אדם רב יותר לתפעול השירות. 
  • מספר העמדות בקבלת הפנים – לכל מתחם אירועים ישנו תפריט בסיסי, כאשר כל תפריט ניתן לשדרג עם תוספות שונות. השדרוג הנפוץ ביותר? תוספת עמדות בקבלת הפנים. במידה שגם אתם תחליטו להעשיר את קבלת הפנים במטעמים נוספים, מחיר המנה לאורח – יעלה.
  • AFTER PARTY – למרות שמדובר על סטנדרט ואין אירוע שנחגג ללא עמדות אפטר פארטי, מדובר על תוספת שזוגות יכולים לבחור שלא להשקיע בה. לטובת אלו ביניכם שלא יודעים ממש על מה מדובר: עמדת אפטר פארטי מוגשת קצת אחרי שיא האירוע (השלב בו נשארים על הרחבה בעיקר החבר'ה הצעירים). העמדה הזו כוללת מזון מהיר מפנק, שנועד לשמח ולתת לרוקדים בוסט של אנרגיה. 


כעת, כשאתם יודעים איך מנות בחתונה מתומחרות, כל שנותר לכם הוא "לטעום" את החוויה ב-LARA! לתיאום ביקור ופגישה אישית במתחם שלנו, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן