מדוע חשוב לקיים אירועים לחברות?
מקום לאירועי חברה

השקת שירות חדש בארץ, הרצאת אורח, כנס מקצועי ותערוכה גדולה – כל אלו נכנסים תחת הקטגוריה של אירועים לחברות. ובכל זאת, אם נשאל אתכם מהו האירוע העסקי החשוב והגדול ביותר בשנה, אין לנו ספק כי תשובתכם תהיה: אירוע הגיבוש לעובדים. 

ב-LARA אנו עורכים אירועים עסקיים מכל סוג, לרבות אירוע הגיבוש ששם את העובדים במרכז ומאיר עליהם זרקור. רק למקרה שאתם צריכים תזכורת מדוע העובדים ראויים לאירוע גדול וחגיגי, נסו להבין עם עצמכם אם הייתם יכולים להגיע בלעדיהם לאן שהגעתם…

כל הסיבות מדוע חשוב לערוך אירוע חברה-גיבוש לעובדים

האירוע עליו אנחנו מדברים אמנם מכונה "אירוע חברה", אך לא יהיה זה מופרך לומר שבלי העובדים המוכשרים והמסורים, יתכן שכלל לא הייתה סיבה לחגיגה: הם נותנים את ה-120% שלהם, כשצריך הם עובדים גם שעות נוספות, זמינים לכם הרבה מעבר למצופה, ובזכותם אתם קוצרים את פירות ההצלחה. אירועי החברה / גיבוש השנתיים עליהם מקפידים ארגונים בארץ ובעולם, גדושים ביתרונות שמצדיקים את ההשקעה האדירה בהם:

  • העלאת / שימור מוטיבציה – שגרת העבודה אינה בהכרח קלה, אך מאחר שעובדיכם בחרו להמשיך אתכם, ניתן להסיק שהיא גם מתגמלת. התגמול אינו רק המשכורת החודשית, אלא גם (ובעיקר) מעטפת חוויית העובד אותה אתם מטפחים. תחת "חוויית/רווחת עובד", נכללים גם אירועים לחברות דרכם מפנקים את העובדים, מודים להם וממלאים את מכלי המוטיבציה שלהם.
  • גיבוש עובדים – מסיבת גיבוש מושקעת שחל איסור מוחלט בה לדבר על עבודה, מקרבת באופן טבעי בין העובדים. אם בשעות העבודה הם מדברים על לקוחות, משימות ויעדים, באירוע הגיבוש מתקיימים כל התנאים עבורם להעמיק את היכרות עם עמיתיהם, ליצור קשרים משמעותיים ולהתגבש. 
  • אתם השכן שהדשא שלו ירוק יותר – המודעות לנושא רווחת העובד עלתה משמעותית בשנים האחרונות. בין היתר, עובדים מצפים ממעסיקיהם להשקיע בהם לא רק במסגרת העבודה, אלא גם מחוצה לה. אירוע החברה-גיבוש הינו דוגמא לציפייה שיש לעובדים. בעת שאתם ממלאים אותה, אתם הופכים להיות המעסיק הזה שהדשא שלו ירוק יותר בהשוואה לאלו של השכנים. וכשהדשא ירוק? אין לעובדים סיבה לפזול החוצה. 

"חשיבות הגיבוש מובנת לי, אך מדוע לערוך אותו דווקא במתחם אירועים?"

נכון, אירועים לחברות תוכלו לחגוג בעוד המון מקומות. ובכל זאת, כשבוחנים אותן לעומק, מבינים מהר מאד שקשה מאד להתחרות עם הנוחות והתמורה שמספק אולם אירועים. ב-LARA למשל, אנחנו דואגים מקצה לקצה לכל מה שהאירוע שלכם צריך. מלבד לקבוע תאריך, שעה וליידע את העובדים שלכם על האירוע, אתם לא צריכים לעשות דבר. אנחנו דואגים לכם למנהל אירוע, מערכות סאונד ותאורה, אוכל משובח, וכן, גם בריכה שתוכלו לחגוג בה את העשייה, ההישגים והעובדים. 

מדוע כדאי לקיים אירועים לחברות אתם כבר יודעים. ומדוע כדאי לערוך אותם ב-LARA? אנחנו נשמח לספר לכם, התקשרו – 053-425-4918

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן