מתחם אירועים לחורף
מתחם אירועים לחורף

זוגות רבים מעדיפים להתחנן בחודשי הקיץ, מחשש בפני מזג אוויר קר וגשום של החורף שעלול להרוס את יום החתונה. עם זאת, אם תבחרו את המקום הנכון לשהות בו, אז הטמפרטורה והמשקעים מחוץ לחלון, לא יפריעו לכם.

לחתונת חורף יש יתרונות משמעותיים. חלקם כלכליים (סיבה חשובה שכן זו ההשקעה כספית משמעותית לזוג צעיר) וחלקם קשורים יותר לאווירה. בכל מקרה רבים מעידים על כך שחתונה בחורף יכולה להיות קסומה יותר מהמקבילה שלה בקיץ.

אווירה

חתונה בתקופת החורף מקבלת קסם וניחוח מיוחד. טיפות גשם המרצדות באוויר מחדדות את החושים, ומעלות את מפלס הרומנטיקה.

עלויות

במזג אוויר קר יש גם קסמים חומריים, שיכולים לעזור לזוג הצעיר לקבל החלטה באשר לקיום האירוע בחורף. בחורף, מספר המתחתנים נמוך יותר, כך שתוכלו למצוא מתחם אירועים במחיר זול יותר או שתוכלו ליהנות משדרוג של מנות ובונוסים נוספים במחיר בסיס. גם בקרב נותני שירות נוספים (צלמים, דיג'ים, מעצבים) תוכלו למצוא דילים מיוחדים לחורף וזמינות רבה יותר לעבודה. יתרונות אלו יאפשרו  לכם לתכנן חתונה מפוארת יותר בתקציב קטן יותר.

זמינות האולם

האולמות פחות עמוסים באירועים ולכן לזוגות יש מבחר גדול יותר של תאריכים פנויים. גמישות זו תאפשר לזוג הצעיר למצוא את היום המתאים ביותר לחתונה מבחינתם ומבחינת אילוצי המשפחה. גם הלו"ז של האורחים מרווח יותר והם לא יהיו שבעי אירועים, כמו שקורה לעתים בקיץ.

מזג אוויר

היעדר חום ומחנק של הקיץ הישראלי יאפשרו לחתן להרגיש נוח מתחת לכל שכבות חליפת החתן שלו והאיפור של הכלה לא ינזול בחום של 40 מעלות.
מזג האוויר הקריר יהיה אידיאלי לצילומי חתונה, ויאפשר לכם ליהנות מיום הצילומים. בנוסף, צילום על רקע הים הסוער יחד עם עננים רחוקים בשקיעה יכולים להפוך לסט תמונות מטריפות, כאילו נלקחו מהאגדות.

על מנת ליהנות מכל היתרונות האלה, עליכם לבחור במתחם אירועים שמתאים לחתונת חורף. תבחרו מתחם שיאפשר לקיים את כל האספקטים של האירוע תחת חלל סגור אחד. תוודאו שהמתחם מספיק מרווח וכי חופה תתקיים במקום מרכזי ונגיש.

במתחמים רבים של גני אירועים יוצרים לתקופת החורף קירוי שקוף מיוחד באזור הפתוח שנסגר ונפתח בהתאם לצורך. תבחנו גם את האופציה הזאת. כך אם תפסתם יום יפה גם בחורף, עדיין תוכלו ליהנות מחופה בחוץ.

אל תשכחו את נושא האוכל – תפריט חורף הוא בדרך כלל תפריט טעים ועשיר יותר. אין כמו להתפנק במאכלים חמים ומנחמים ביום קריר.

רוב האנשים נוטים לפסול חתונת חורף, אבל אם רק תתנו לזה צ'אנס ותבחרו מתחם אירועים מתאים, תוכלו להנות מכל היתרונות שציינו. בדרך גם תצליחו לחסוך קצת כסף לשדרוג ירח הדבש.

השתכנעתם? התקשרו עוד היום וצוות של לארה מבטיח להפוך עבורכם יום קריר לאירוע לוהט.

 

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן