טיפים לעיצוב אולם לחתונה
טיפים לעיצוב אולם לחתונה

היום הנפלא הזה, בו צעירים באים בברית נישואין ומקימים משפחה חדשה חשוב לתכנן בקפידה. תשומת לב מרבית יש לתת לא רק לבגדי הזוג הטרי, למוסיקה, כיבוד לאורחים ולקישוט הרכב, אלא גם לעיצוב של אולם החתונה.

ניתן להסתפק בעיצוב סטנדרטי שמספק האולם, ניתן להפקיד את המשימה בידי מעצב מקצועי או לקחת את המושכות לידיים שלכם ולעוף עם הדמיון.
מה שלא תבחרו, קבלו כאן מספר טיפים לעיצוב אולם לחתונה מהחלומות שלכם, שיעזרו לכם להבין על מה לשים דגש.

עיצוב אולם לחתונה – כל הדגשים

1. בחירת קונספט כללי של האירוע

תחילה כדאי לקבל החלטה בנוגע לקונספט של האירוע. האם אתם מעוניינים באווירה קלאסית, אורבנית, כפרית או אולי רוצים ללכת על נושא מסוים. למשל חתונה נוסטלגית בסגנון תקופתי (שנות ה -60 העליזות או שנות ה -80 עם להיטי המוסיקה הבלתי מנוצחים).

2. בחירה של אלמנטים דקורטיביים

בהתאם לבחירת נושא האירוע, תחליטו על החומרים שישמשו לעיצוב. שימו לב לגודל החלל. לא מתאים לאתר חלל גדול באלמנטים קטנים, שילכו לאיבוד ואילו חלל קטן לא צריך להיות עמוס בקישוטי ענק.

השתמשו בטקסטיל. עיצובים מבדי שיפון, משי, גיפור, רשת, טול יכולים לבוא לידי ביטוי בעיצוב של מפות יוקרתיות ווילונות אווריריים.

עיצובי בלונים מהם ניתן להרכיב, קשתות, דמויות בצורת לב, חיות או פרחים ענקיים. בלוני הליום עם סרטים תלויים אפשר פשוט לשחרר מתחת לתקרה.
סידורי פרחים, יכניסו צבע וניחוחות לאירוע. מהם ניתן להכין זרים ענקיים, קישוט אמצע לשולחנות, פינות מיוחדות או קשתות. עלי כותרת ניתן לפזר על השביל המוביל לחופה.

3. עיצוב חופה

איזור החופה הוא אחד החללים החשובים ביותר במתחם החתונה ולו צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת. עיצוב חופה צריך להיות בהלימה עם הקונספט הכללי של החתונה. מאחר ויש לנו בריכה באולם, תוכלו להנות מטקס חופה על המים יפייפה ומרגש.

בדרך לחופה ניתן להניח אגרטלים מלאים במים עם נרות צפים, סידורי פרחים מעניינים, או פמוטים גדולים. לפני החופה מומלץ לשים מספר כסאות על מנת להתחשב באורחים המבוגרים יותר, שיקשה עליהם לעמוד במהלך כל הטקס.

4. עמידה בתקציב

ההכנה לחתונה כוללת שלבים רבים ואינסוף הוצאות. אל מנת לא להתפזר ולמצוא את עצמיכם בפני שוקת שבורה, תגדירו מראש את התקציב, אותו אתם מעוניינים להפנות לעיצוב האולם ואל תחרגו ממנו.

5. להימנע מטעויות נפוצות

אל תנסו לייפות את מה שכבר יפה בפני עצמו. כך למשל, אין צורך לכסות כסאות אלגנטיים תחת כיסויים.
במידה ואולם האירועים טובל בירוק, אל תיסחפו עם יותר מדי עם בלונים, ופרחים מלאכותיים.
תיצמדו לקונספט שנבחר ואל תתפזרו, כך שלא תהפכו את האולם לערימה מגושמת של אלמנטים לא קשורים.

יש לכם שאלות נוספות? צריכים עוד טיפים לעיצוב אולם לחתונה? צוות של לארה ישמח לעמוד לשירותכם, להפיג את כל חששותיכם וליצור עבורכם מקום קסום, בו החלומות מתגשמים. שוחחו עם נציגנו כבר עכשיו.

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן