בחצר של ההורים או בגן אירועים – היכן באמת כדאי להתחתן?
אולם או גן אירועים לחתונה – מה ההבדל ביניהם ואיך בוחרים?

אולי לתחושתכם אלו רק אתם שמתמהמהים עם בחירת מתחם אירועים לחתונה, אך דעו כי אנחנו לא נתקלנו בזוג שקיבל החלטה "מעכשיו לעכשיו". אנחנו לא במקרה מציינים זאת בפניכם, שכן עצם בחירתכם לקרוא שורות אלו, מעידה כי אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות העומדות על פרק: האחת היא להתחתן בחצר של ההורים, והשנייה להתחתן בגן אירועים. אז מי באמת ראוי לארח את חגיגת אהבתכם? התשובה נמצאת ממש כאן לפניכם. 

זמן השוואה: גן אירועים VS חצר של ההורים – במה לבחור?

מצד אחד: החצר בבית של ההורים מרגישה לכם כמקום הטבעי ביותר להתקדש בו בברית הנישואין. מצד שני: בסופו של דבר מדובר בכל זאת על בית מגורים, ואתם לא רוצים לפספס את ההזדמנות החד פעמית להתחתן בגן פתוח ומרהיב. אז במה עליכם לבחור? אנחנו ב-LARA הכנו לכם השוואה קצרצרה בין שתי האופציות על בסיס שלושה פרמטרים שראוי לקחת בחשבון. ההחלטה? אך ורק שלכם:

  • זמן – עובדה: ארגון חתונה לוקח זמן. עובדה נוספת: ארגון חתונה בבית לוקח יותר זמן. יתכן שאתם מופתעים, אך חשוב שתדעו: חתונה בחצר של ההורים (או בווילה שאתם מתכוונים להשכיר למשל) הינה פרויקט מורכב ומשעבד שלא ישאיר לכם ברירה אלא לעבוד סביב השעון. הסיבה לכך היא שיש להפוך חלל שמיועד למגורים לחלל אירוח-אירוע. כך לדוגמא, תידרשו לחפש עצמאית ספקי כלים, ספקי תאורה, מלצרים, דיילות בקבלת פנים, אנשי תאורה, אנשי  סאונד, מפיק ועוד. בדיל שמוצע לכם על ידי גן אירועים כדוגמת LARA מנגד, כל אלו כבר כלולים וכך נחסכת מכם טרחה רבה. 
  • עלות – בלא מעט מקרים, המוטיבציה לחגוג בחצר ההורים היא לחסוך ככל הניתן בעלויות הפקת האירוע. ואז, כשמתחילים לברר עלויות מגלים כי חגיגת אירוע בבית יקרה יותר (אנחנו מתכוונים: הרבה יותר!), זאת מאחר שנדרשת עבודה עם ספקים נפרדים – ממשכירי ציוד ועד מפעילי בר משקאות. גן אירועים מנגד עובד בשיטה אחרת: מחיר מנה הכולל שלל שירותים ופתרונות. לדוגמא: חלל אירועים, מנהל אירוע צמוד, עיצוב בסיסי, אוכל בשפע, אנשי שירות, עריכות ופינויים ועוד. 
  • אווירה – למרות שאתם לבטח זוכרים זאת היטב, אל תשכחו לרגע כי אתם מתחתנים רק פעם אחת בחיים. האווירה שתרצו ביום המאושר בחייכם היא אווירה קסומה, מרגשת, ייחודית וחד פעמית. האם אווירה שכזו תוכלו לייצר בבית שגדלתם בו, שהעברתם בו שעות מחייכם ושאתם רגילים אליו? לא בטוח כלל. האווירה שתעטוף ותמלא אתכם בגן אירועים בהכרח תהיה עוצמתית ומרגשת יותר. 


חצר ההורים יכולה להיות לוקיישן נפלא לחגיגת האירוסין, חגיגת חינה, מסיבת רווקים ורווקות, שבת חתן וכן הלאה. ואירוע אהבתכם? הוא ראוי להיחגג בגן אירועים מפואר כדוגמת LARA. נשמח להכיר אתכם ולעשות לכם סיור בגן הקסום שלנו. לפרטים נוספים, התקשרו – 053-425-4918

 

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן