10 דגשים וטיפים לניהול והפקה של אירוע עסקי
10 דגשים וטיפים לניהול והפקה של אירוע עסקי - לארה אירועים

אירועים עסקיים נתפסים לעתים קרובות כרשמיים מדי וחסרי זוהר. אולם בפועל אפשר לארגן אירועים עסקיים מרתקים, מהנים ומבלי לסטות מהמטרה. 

אירועים עסקיים חיוניים להצלחת החברה ומשפיעים באופן משמעותי על השגת היעדים כגון: הגדלת מעורבות העובדים, שימור לקוחות קיימים, משיכת חדשים והגדלת מודעות למותג.

קבלו 10 דגשים וטיפים לניהול והפקה של אירוע עסקי

  1. מטרה – הגדירו מטרה של האירוע העסקי המתוכנן כגון: הגברת מעורבות בקרב העובדים, השקה של מוצר או שירות חדש, הרחבת מאגר לקוחות ועוד. הגדרת יעדים חיונית ליצירת מפת דרכים להפקת אירוע מוצלח וממוקד מטרה.
  2. תזמון – עיתוי האירוע הינו גורם קריטי להצלחתו. שימו לב למועדי החגים או ימי הלאום. קחו בחשבון כמה זמן תצטרכו להקדיש לארגון האירוע וכמה זמן מראש תרצו להודיע למשתתפים על קיומו.
  3. תקציב – הגדירו תקציב מדויק ואל תשכחו להקצות סכום רזרבי (כ- 10% מהתקציב) לכל הוצאה בלתי צפויה. ייתכן ותשקלו לחפש נותן חסות, למכור כרטיסים מראש או לשתף פעולה עם עסק נוסף כדי לחלוק בעלויות.
  4. מיקום – בחרו מיקום, שישאיר רושם נכון על כלל המשתתפים. ודאו שהמקום נגיש, מרווח, מרכזי ובעל כל האמצעים הלוגיסטיים הדרושים להפקת אירוע עסקי.
  5. אחראי ההפקה – בחרו את הצוות שלכם. בין אם תעשו את זה בעצמיכם ובין אם תטילו את המשימה על אחד העובדים, תוודאו שיש אדם אחד שייקח את האחריות וינהל את האירוע. 
  6. תוכנית שיווקית – צרו תוכנית שיווקית שיכולה לכלול הפקת קמפיין למשיכת המשתתפים לאירוע, הכנת דף נחיתה להרשמה, שימוש באפליקציה מותאמת אישית לנייד שתשמור על מעורבות המשתתפים במהלך האירוע ועוד. 
  7. כלי תקשורת – השתמשו בכלי תקשורת לבניית מודעות לאירוע עסקי. הזמינו כתבים ובלוגרים מקומיים לסקר את האירוע. הפרסום יכול לעזור להפיץ את הבשורה על העסק גם בקרב אלה שלא יכלו להשתתף.
  8. מדיה חברתית – השתמשו במדיה חברתית כדי לגרום לקהל היעד להתרגש מהאירוע. תפרסמו תמונות מההכנות לאירוע ובמהלכו. 
  9. היום הגדול – תיהנו מהיום הגדול וגם אם לא הכל ילך חלק, תישארו חיוביים, תשמרו על חוש ההומור ותגרמו למשתתפים להרגיש רצויים ושמחים.
  10. מעקב – תודו למשתתפי האירוע ואף תציעו להם משהו מיוחד כגון הנחה על מוצר או הזמנה לאירוע הבא. בקשו מהם לדרג את האירוע, העריכו עד כמה האירוע השיג את מטרותיו ותפיקו לקחים על מנת להשתפר בעתיד.

השתמשו ב- 10 הדגשים והטיפים לניהול והפקה של אירוע עסקי ותוכלו להפחית לחץ ולהתנהל ברוגע ובמקצועיות.

אנחנו בלארה אירועים נשמח להעמיד לרשותכם מתחם אירועים מרווח ומדהים וצוות נותני שירות מהשורה הראשונה. יחד נוכל להפיק אירוע עסקי מקצועי וייחודי, עליו לא יפסיקו לדבר עוד זמן רב. רוצים להתחיל במלאכת ההפקה? דברו איתנו ויחד ניגש למלאכה! 

 

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן