אירועים לחברות שחובה לחגוג במתחם אירועים
אירועים לחברות

עם החלטתכם לחגוג אירוע עסקי, עליכם לקבל כמה החלטות: מתי לחגוג, עם מי לחגוג והיכן לחגוג. בגיבוש רשימת המוזמנים אנחנו אולי לא יכולים לעזור לכם, אך במיקודכם על המקום המתאים ביותר לחגוג – דווקא כן. 

במסגרת אירועים לחברות חוגגים את ההון האנושי – העובדים, את ההישגים שצברתם בעמל רב, את הלקוחות שנותנים בכם המון וכן הלאה. השאלה הגדולה: היכן לחגוג? אנחנו במתחם האירועים LARA מזמינים אתכם לחגוג את העשייה שלכם איתנו!

ומה הופך את המתחם שלנו מתאים לדיוק לאירוע שלכם? התפריט הכשר, הצבעוני והעשיר, העיצוב האורבני-מודרני, הגן המרגש ביופיו והמחויבות האדירה שלנו להצלחת האירוע. 

אז אילו אירועים לחברות כדאי לחגוג במתחם אירועים?

אתם יודעים טוב יותר מאיתנו כי ישנן המון סיבות לחגוג אירועים לחברות: מחגיגת כבישת היעדים השנתיים בהצלחה, ועד גיוס משקיעים בזכותם תוכלו להתקדם ולגדול. כל חגיגה עסקית, ללא יוצאת מן הכלל, יש לכרוך במעטפת אירוח ושירותים בסטנדרט הגבוה ביותר ועליה אנחנו מתחייבים. אז אילו אירועים כדאי בכלל לחגוג במתחם אירועים?

לפניכם 3 אירועי חברות שהמקום הטבעי ביותר לחגיגתם הוא מתחם האירועים LARA:

  • השקת מוצר – מוצרים חדשים ש"נולדים" הם הדבר הקרוב ביותר לחוויה של לידה – יצירת עולם שלם. ומוצר חדש? יש לחגוג באירוע השקה מפואר ויוקרתי שיתרום לקידום יחסי הציבור שלו. ומדוע שתחגגו דווקא במתחם אירועים? מסיבה פשוטה למדי: אתם רוצים עבורכם ועבור המוצג את הדימוי החיובי והמחמיא ביותר האפשרי. מתחם אירועים כמו LARA EVENTS בו ניתן דגש רב על חווית אירוח מושלמת, יתרום ללא ספק לתדמית שלכם ולשביעות רצון האורחים (ובאירועי השקה, הרי שמדובר בין היתר על אורחי VIP).
  • הרצאת אורח – העובדים שלכם לומדים גם "תוך כדי תנועה" – מהישיבות השבועיות, קריאת מאמרים, סרטוני הדרכה וכן, גם מהרצאות אורח. גם במידה שיש לכם אולם הרצאות/חדר ישיבות במשרד, ישנן הרצאות שראויות ל"במה" ומעמד יוקרתיים יותר. הרצאות מקצועיות שנכללות תחת אירועים לחברות, יובלו לרוב על ידי מרצים בינלאומיים – חשובים ומבוקשים. אנחנו ב-LARA יודעים לתת מענה טכני-איכותי גם באירועים מסוג זה.
  • מסיבת חברה – העובדה כי בחרנו לציין את האירוע הזה בסוף, לא אומרת דבר על מידת חשיבותו. ואם תשאלו אותנו? אין עוד אירוע עסקי חשוב יותר מאירוע הגיבוש-חברה! אין עוד מישהו שראוי יותר מהעובדים שלכם למסיבה הכי טובה בעיר – באווירה טרדנית, עם אוכל מצוין ועם אפטר פארטי של שחייה משותפת (כן, גם המנהלים שבחבורה!).

אמרתם מתחם המתאים לחגיגת אירועים לחברות? אמרתם LARA! להאריך במילים זו אמנם אפשרות, אך אפשרות טובה יותר היא לתת לעיניכם להבין על מה אנחנו מדברים. אז שניפגש במתחם שלנו הממוקם בצומת כנות? בואו ניצור יחד אירוע בלתי נשכח! התקשרו כעת – 053-425-4918!

למידע נוסף על: הפקת אירוע עסקי | מתחם אירועים

טיפים
נוספים

תפריט

1
היי :) רוצים לשוחח?
שוחחו עם נציג של לארה אירועים
דילוג לתוכן